Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprasza do korzystania z bezpłatnego mobilnego systemu powiadamiania i ostrzegania SISMS. Zarejestruj się już dziś na stronie: https://www.sisms.pl/rejestracja/nadawca/00129225/Gmina-Lewin-Brzeski

×
Wyszukaj w serwisie
×

Polsko - Czeski Konkurs Kulinarny na Potrawę z Ryb

 
Ośrodek Kultury w Niemodlinie przygotowuje dodatkową atrakcję w czasie listopadowego podsumowania "Karpika 2012".  Będzie to "Polsko - Czeski Konkurs Kulinarny na Potrawę z Ryb".
Celem konkursu jest pogłębianie wiedzy o potrawach z ryb zarówno  Polsce jak i w Czechach. Organizatorzy liczą na oryginalność, smak potrawy, estetyka,  a także związek z  danym regionem.
Jego celem jest propagowanie i pogłębianie wiedzy o tradycyjnych potrawach z ryb w Polsce i Czechach. a liczyć się będą oryginalność, smak potrawy, związek z danym regionem i estetyka.
        
Zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich tych, którzy znają ciekawe przepisy na potrawy z ryb i potrafią je zamienić w smaczną rzeczywistość.
Zgłoszenia uczestnictwa kierować należy do dnia 5 listopada b.r. do biura LGR "Opolszczyzna" lub Ośrodka Kultury w Niemodlinie.
Zainteresowanych konkursem kulinarnym zapraszamy na stronę www.okniemodlin.org