Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprasza do korzystania z bezpłatnego mobilnego systemu powiadamiania i ostrzegania SISMS. Zarejestruj się już dziś na stronie: https://www.sisms.pl/rejestracja/nadawca/00129225/Gmina-Lewin-Brzeski

×
Wyszukaj w serwisie
×

Rodzinne dyniowanie w przedszkolu w Skorogoszczy

 

W ostatnim tygodniu października ogłoszony został w naszym przedszkolu konkurs na ,,Najzabawniejszą dynię - lampion”. Jego celem było rozwijanie kreatywności i wyobraźni przestrzennej oraz stwarzanie okazji do wspólnego spędzania czasu z mamą i tatą. Rodzice razem z dziećmi wykonywali w domu dyniowe lampiony, które po przyniesieniu do przedszkola tworzyły niezwykłą dekorację  i atmosferę. Wszystkie prace zachwycały oryginalnością i starannością wykonania w związku z czym bardzo trudno było wyłonić tą najładniejszą- wszystkie zostały nagrodzone. Ich autorzy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Wręczono również wyróżnienia za kreatywne podejście do tematu.

 Wszystkim rodzicom, którzy wzięli udział w konkursie i dostarczyli swoim dzieciom wielu niezapomnianych przeżyć podczas wspólnej zabawy – dziękujemy.

Mamy nadzieję, że ,,rodzinne dyniowanie” wpisze się na stałe w życie naszego przedszkola.

 

rodzinne dyniowanie rodzinne dyniowanie rodzinne dyniowanie rodzinne dyniowanie

rodzinne dyniowanie rodzinne dyniowanie