Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprasza do korzystania z bezpłatnego mobilnego systemu powiadamiania i ostrzegania SISMS. Zarejestruj się już dziś na stronie: https://www.sisms.pl/rejestracja/nadawca/00129225/Gmina-Lewin-Brzeski

×
Wyszukaj w serwisie
×

Nagrodzone gospodarstwa agroturystyczne

Wręczenie nagrody Urszuli Fornal

Wręczenie nagrody Romanowi Piwko

Podsumowanie postępu rolniczego

Podsumowanie postępu rolniczego

21 lutego 2008 roku w Sali Stropowej Brzeskiego Ratusza odbyło się coroczne podsumowanie postępu rolniczego, którego organizatorem jest Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie.
Spotkanie organizowane dla rolników z powiatu brzeskiego i było znakomitą okazją do uhonorowania wyróżniających się producentów także z terenu gminy Lewin Brzeski.

W tym roku Burmistrz Lewina Brzeskiego odznaczyła najlepiej funkcjonujące gospodarstwa agroturystyczne z terenu gminy. Były to Gospodarstwo Agroturystyczne „U Uli” z Kantorowic oraz Gospodarstwo Agroturystyczne funkcjonujące przy Stajni Koni Sportowych w Skorogoszczy. Nagrody w postaci obrazu pt.: „Amazonka” autorstwa E.Domańskiego oraz kompletu naczyń ufundowanych przez Burmistrz Lewina Brzeskiego odebrali prowadzący gospodarstwa: Pani Urszula Fornal oraz Roman Piwko.
Serdecznie gratulujemy!!!

Więcej o gospodarstwach agroturystycznych znaleźć można tutaj: