Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprasza do korzystania z bezpłatnego mobilnego systemu powiadamiania i ostrzegania SISMS. Zarejestruj się już dziś na stronie: https://www.sisms.pl/rejestracja/nadawca/00129225/Gmina-Lewin-Brzeski

Wyszukaj w serwisie
×

Zaledwie punkt dla Olimpii w Opolu

Mecz Odra Opole - Olimpia Lewin Brzeski

Zaledwie remis 1:1 z rezerwami Odry Opole, to wszystko na co było stać lidera tabeli z Lewina. Przypuszczalnie istotna wygrana z Brzegiem, a może nieco leniwa atmosfera długiego, majowego weekendu sprawiła, że Lewinianie podeszli do spotkania nieco rozkojarzeni.
Gospodarze zaczęli od zdecydowanych ataków. Jeden z nich kończy się prowadzeniem gospodarzy po strzale głową Niespodzińskiego. Wynikiem 1:0 kończy się pierwsza część spotkania.
Po przerwie nasiliły się ataki „Olimpii”, choć zawodnicy lidera razili nieskutecznością. Aktywny był wprowadzony po przerwie Poziemski, który ożywił ofensywę Lewinian, a jego rajdy prawą stroną sprawiały wiele kłopotów Opolanom. Dopiero w 80 minucie do wyrównania doprowadził niezawodny Koziarski, strzelając tym samym 13 gola w sezonie.