Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprasza do korzystania z bezpłatnego mobilnego systemu powiadamiania i ostrzegania SISMS. Zarejestruj się już dziś na stronie: https://www.sisms.pl/rejestracja/nadawca/00129225/Gmina-Lewin-Brzeski

×
Wyszukaj w serwisie
×

Zawody sportowo - pożarnicze na Stadionie Olimpii

Zawody sporotowo - pożarnicze w Lewinie 2006

Zawody sporotowo - pożarnicze w Lewinie 2006

Zawody sporotowo - pożarnicze w Lewinie 2006

8 czerwca 2008 roku o godz. 10.00 na stadionie w Lewinie Brzeskim odbędą się miejsko – gminne zawody sportowo – pożarnicze. Strażacy będą odpalać motopompy, rozwijać odcinki węży i podawać wodę – czyli popularnie mówiąc „sikać z sikawek”. Dla seniorów przewidziano także drugą konkurencję: tor przeszkód.

W zawodach wezmą udział po 3 drużyny młodzieżowe i seniorów z Lewina Brzeskiego, Łosiowa i Skorogoszczy. Zwycięzcom wręczone będą puchary ufundowane przez Gminę Lewin Brzeski i nagrody rzeczowe ufundowane przez Marszałka Województwa Opolskiego.
Zawody zaszczycą przedstawiciele Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Brzegu, Zarządu Powiatowego Ochotniczych Straży Pożarnej w Brzegu, zarząd miejsko – gminny OSP oraz przedstawiciele władz lewińskich.
Podczas zawodów organizatorzy planują przyznać odznaczenia i wyróżnienia resortowe dla strażaków: za wysługę lat oraz dla młodzieżowych drużyn pożarniczych.

Organizatorzy serdecznie zapraszają !!!