Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprasza do korzystania z bezpłatnego mobilnego systemu powiadamiania i ostrzegania SISMS. Zarejestruj się już dziś na stronie: https://www.sisms.pl/rejestracja/nadawca/00129225/Gmina-Lewin-Brzeski

×
Wyszukaj w serwisie
×

II Ogólnopolski Turniej Tenisa Ziemnego Pracowników Oświaty

W dniach 23-24 czerwca 2008 roku na kortach w Azotach prowadzonych przez Kędzierzyńsko-Kozielski Klub Tenisowy w Kędzierzynie-Koźlu odbył się II Ogólnopolski Turniej Tenisa Ziemnego Pracowników Oświaty ( nieoficjalne Mistrzostwa Polski )  zorganizowany przez Zarząd Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego  w Kędzierzynie-Koźlu przy wsparciu Okręgu Opolskiego i Zarządu Głównego.

W turnieju wzięło udział 20 mężczyzn, pracowników oświaty. Zawodnicy reprezentowali
3 województwa - Opolskie, Śląskie, i Dolnośląskie.
Turniej rozgrywany był systemem grupowym w ramach gier: pojedynczych i podwójnej mężczyzn.
W pierwszym dniu rozegrano mecze grupowe oraz rozgrywki deblowe, które zakończyły się finałem i zwycięstwem pary z Kędzierzyna-Koźla Tomasza Mikoluka i Andrzeja Kędziory drugie miejsce w tej kategorii zajęła para Piotr Mizera reprezentujący Lewin Brzeski           i Krzysztof Kużdrzał z Jastrzębia Zdroju. W drugim dniu odbyły się grupowe zawody o miejsce w turnieju w grze pojedynczej. Najciekawsze mecze rozegrane zostały w grupie finałowej do której zakwalifikowało się czterech zawodników. Ostatecznie zwyciężył Tomasz Mikoluk reprezentujący Kędzierzyn-Koźle drugie miejsce zajął Rafał Wolnik z Kluczborka trzecie Piotr Mizera z Lewina Brzeskiego natomiast czwarte Krzysztof Kużdrzał  z Jastrzębia Zdroju.