Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprasza do korzystania z bezpłatnego mobilnego systemu powiadamiania i ostrzegania SISMS. Zarejestruj się już dziś na stronie: https://www.sisms.pl/rejestracja/nadawca/00129225/Gmina-Lewin-Brzeski

×
Wyszukaj w serwisie
×

Mistrzostwa Polski Nauczycieli w tenisie ziemnym

W dniach 18-20 września 2009r. w Rzeszowie odbyły się Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty w tenisie ziemnym. W zawodach udział wzięło 28 zawodników z całej Polski. Gminę Lewin Brzeski reprezentował, nie po raz pierwszy, nauczyciel wychowania fizycznego z Publicznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Skorogoszczy p. Piotr Mizera, który okazał się najlepszy w kategorii open gry pojedynczej i zdobył tytuł „Mistrza Polski Nauczycieli w tenisie ziemnym na rok 2009r.”. W finale pokonał Tomasza Mikoluka               z Kędzierzyna-Koźla 2-6 6-4 10-8. Natomiast w turnieju deblowym, wraz z Tomaszem Mikolukiem, zajął 2 miejsce i tytuł wicemistrzowski przegrywając w finale z miejscową parą 7-6 6-7 10-9.
Ciekawostką jest to, iż Piotr Mizera przerwał pięcioletnią dominację Ireneusza Lubińskiego  z Żywca, który zajął 3 miejsce w grze singlowej i deblowej.