Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprasza do korzystania z bezpłatnego mobilnego systemu powiadamiania i ostrzegania SISMS. Zarejestruj się już dziś na stronie: https://www.sisms.pl/rejestracja/nadawca/00129225/Gmina-Lewin-Brzeski

×
Wyszukaj w serwisie
×

Szkoła na piątkę w wybranych Gminazjach Brzeskiej Wsi Historycznej

 

Gimnazjaliści i Gimnazjalistki uczęszczający do 3 szkół w Gminie Lewin Brzeski i Olszanka od dwóch miesięcy korzystają z możliwości udziału w dodatkowych zajęciach językowych, informatyczno-matematycznych, edukacyjno-zawodowych oraz z zakresu szybkiego czytania i technik zapamiętywania.

szkoła na piątkę   szkoła na piątkę   szkoła na piątkę

Młodzież chętnie uczestniczy w zajęciach, bowiem sposób ich prowadzenia różni się od standardowych lekcji realizowanych w szkołach. Ponadto w ramach dodatkowego wsparcia zarówno chłopcy jak i dziewczynki otrzymali materiały dydaktyczne, przybory szkolne, a w trakcie każdego dnia zajęć wszyscy uczestnicy i uczestniczki otrzymują poczęstunek. 50 gimnazjalistów i gimnazjalistek, którzy wykażą się największymi kompetencjami językowymi oraz informatyczno-matematycznymi w sierpniu wyjedzie na 10-dniową Zieloną Szkołę.

szkoła na piątkę   szkoła na piątkę

Projekt Szkoły na piątkę II współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.