Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprasza do korzystania z bezpłatnego mobilnego systemu powiadamiania i ostrzegania SISMS. Zarejestruj się już dziś na stronie: https://www.sisms.pl/rejestracja/nadawca/00129225/Gmina-Lewin-Brzeski

×
Wyszukaj w serwisie
×

Dożynki Gminne Chróścina 2010

plakat dozynki 2010
 

Burmistrz Lewina Brzeskiego oraz Komitet Organizacyjny Dożynek Gminnych zapraszają na Dożynki Gminne, które odbędą się 12 września 2010 roku w Chróścinie na boisku sportowym.

Tegoroczny program przewiduje korowód koron dożynkowych oraz konkurs na najpiękniejszą koronę i wieniec dożynkowy, występ kabaretu EWG, koncert Kapeli podwórkowej LEWINIACY, zespołu biesiadnego TAKT oraz zespołu MAGNES.

Przewidziano wiele atrakcji także dla najmłodszych – zamykanie dzieci w bańkach mydlanych, malowanie twarzy czy zwierzątka z balonów.

Imprezą towarzyszącą Dożynkom Gminnym są Europejskie Dni Dziedzictwa, które w tym roku na terenie gminy odbędą się w Skorogoszczy. W ich ramach będzie można obejrzeć inscenizację plenerową z życia dawnej osady, zwiedzić wieżę ciśnień czy zobaczyć dawny sprzęt gospodarstwa domowego i pokaz starych motocykli.

Serdecznie zapraszamy.