Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprasza do korzystania z bezpłatnego mobilnego systemu powiadamiania i ostrzegania SISMS. Zarejestruj się już dziś na stronie: https://www.sisms.pl/rejestracja/nadawca/00129225/Gmina-Lewin-Brzeski

×
Wyszukaj w serwisie
×

Ferie zimowe - Lewin 2011

bałwanek Tegoroczne ferie w województwie opolskim wypadają w okresie dwóch ostatnich tygodni lutego. W tym czasie placówki oświatowe i opiekuńcze z terenu miasta i gminy przygotowały bogaty program dla dzieci spędzających czas wolny w miejscu zamieszkania.

Zajęcia proponowane przez szkoły w Lewinie, Skorogoszczy i Łosiowie, Świetlicę Terapeutyczną, Dom Kultury i Bibliotekę są bardzo bogate i różnorodne. Składają się z wyjazdów na basen, do Parku Wodnego we Wrocławiu, opolskiego kina, Filharmonii Opolskiej, wrocławskiego teatru czy na lodowisko.

Oprócz wyjazdów to także zajęcia na terenie szkół, świetlicy, domu Kultury i biblioteki rozwijające zainteresowania naukowe i zdolności artystyczne, podczas których dzieci i młodzież na wesoło rozszerzą swoje umiejętności matematyczne, informatyczne, sportowe, wiedzę historyczną oraz nauczą się m.in.  tańca czy haftu krzyżykowego i strukturalnego.

Zajęcia we wszystkich placówkach dofinansowuje Gmina Lewin Brzeski.