×
Wyszukaj w serwisie
×

Finał Mistrzostw Województwa Opolskiego w halowej piłce nożnej

W dniu 14.12.2011r. w hali sportowej Gimnazjum w Lewinie Brzeskim odbył się finał mistrzostw województwa opolskiego w halowej piłce nożnej chłopców szkół podstawowych. W turnieju uczestniczyły cztery najlepsze drużyny w województwie, wyłonione z 4 półfinałów.

Lewin Brzeski-Sternalice 3:2

Bezkonkurencyjni okazali się chłopcy ze Skorogoszczy, którzy wyraźnie i zdecydowanie wygrali wszystkie swoje mecze i zostali Mistrzami Województwa Opolskiego w halowej piłce nożnej szkół podstawowych na rok szkolny 2011/2012.

Uczniowie ze Skorogoszczy okazali się najlepsi również w mistrzostwach gminy, mistrzostwach powiatu brzeskiego oraz w półfinale wojewódzkim, który odbył się w Dobrzeniu Wielkim. Tam PSP Skorogoszcz pokonała pewnie szkoły z Dobrzenia Wielkiego, Gogolina i Namysłowa.

Tabela końcowa finału:
1. PSP Skorogoszcz
2. PSP nr 2 Głubczyce
3. PSP Lewin Brzeski
4. PSP Sternalice

W finale najlepszym bramkarzem został wybrany Dominik Ciupan ze Skorogoszczy a królem strzelców okazał się zawodnik z Głubczyc.

Zwycięska drużyna Mistrzostw - zawodnicy z PSP Skorogoszcz:

Zawodnicy z PSP w Skorogoszczy zdobywcy I miejsca w wojewódzkich mistrzostwach piłki halowej

OD lewej stoją: Andrzej Deja-trener, Krystian Deja, Kamil Klimczak, Jarosław Witkowski, Piotr Mizera- trener i nauczyciel wychowania fizycznego ze Skorogoszczy.
Klęczą od lewej: Maciej Cierpisz, Grzegorz Grabas, Dominik Żuk, Dominik Ciupan, Jakub Permus, Wojciech Gwizdak.