×
Wyszukaj w serwisie
×

Zawody z okazji Dnia Dziecka

Dnia 02 czerwca 2013 roku na Żwirowni w Lewinie Brzeskim dobyły się zawody wędkarskie zorganizowane z okazji Dnia Dziecka.

Zawody trwały od godziny 8.00 do godziny 10.00.  Wzięło w nich udział 107 dzieci, które podzielone były na 3 kategorie wiekowe: do 7 lat, do 10 i do 13 lat. W każdej kategorii zdobywcy pierwszych trzech miejsc otrzymali puchary, medale i nagrody rzeczowe.

Dodatkowy puchar przyznany został za największą rybę złowiona podczas tych zawodów. Ponadto nagrody rzeczowe zostały przyznane w każdej kategorii do 14  miejsca.

Na zakończenie zawodów dla dzieci zorganizowany został poczęstunek - smażone kiełbaski i napoje. Każde dziecko dostało również paczkę ze słodyczami, które zostały ufundowane przez Burmistrza Lewina Brzeskiego.

Organizatorem wędkarskiego Dnia Dziecka było Kolo PZW Lewin Brzeski, natomiast wsparcia finansowego udzielili: J. Kieroński, A. Pasieka, S. Kleparski - sklep 'Sylwek', Piotr Bernacki - sklep wędkarski 'Joker'.

Poniżej przedstawiamy wyniki poszczególnych kategorii.