Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprasza do korzystania z bezpłatnego mobilnego systemu powiadamiania i ostrzegania SISMS. Zarejestruj się już dziś na stronie: https://www.sisms.pl/rejestracja/nadawca/00129225/Gmina-Lewin-Brzeski

×
Wyszukaj w serwisie
×

Zintegrowany Informator Pacjenta (ZIP)

  nfz

W dniach 25-26 września br. w Urzędzie Miejskim w Lewinie Brzeskim będzie możliwość pozyskania loginu i hasła do Zintegrowanego Informatora Pacjenta.
Opolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia informuje, że     z dniem 1 lipca 2013 r. został uruchomiony Zintegrowany Informator Pacjenta.

ZIP jest ogólnopolskim serwisem udostępniającym zarejestrowanym użytkownikiem dane o ich leczeniu i finansowaniu ich świadczeń przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Rejestracja w systemie jest bezpłatna, natomiast login i hasło wymaga osobistej wizyty w OOWNFZ. Z tych też względów OOWNFZ wychodząc  naprzeciw oczekiwaniom mieszkańcom Opolszczyzny, organizuje ruchomy punkt obsługi.

Dla potrzeb mieszkańców naszej Gminy Burmistrz Lewina Brzeskiego udostępni w Urzędzie Miejskim w Lewinie Brzeskim stanowisko pracy, gdzie będzie możliwość uzyskania loginu i hasła dostępu do Zintegrowanego Informatora Pacjenta.
Ruchomy punkt obsługi OOWNFZ będzie działał w dniach 25 i 26 września 2013r.  w godz. 8.30– 15.00 w pokoju nr 2 w budynku przy ul. Rynek 26. Osoby zainteresowane proszone są o zabranie dowodu osobistego.

                       Zapraszamy mieszkańców do skorzystania  oferty.