Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprasza do korzystania z bezpłatnego mobilnego systemu powiadamiania i ostrzegania SISMS. Zarejestruj się już dziś na stronie: https://www.sisms.pl/rejestracja/nadawca/00129225/Gmina-Lewin-Brzeski

×
Wyszukaj w serwisie
×

II edycja biegów pn. Lewin biega - wyniki i fotorelacja

Biegi towarzyszące

W biegach towarzyszących II edycji biegów ulicznych pn. „Lewin biega” wystartowało ok 300 dzieci i młodzieży.

W kategorii 2008 i młodsi na dystansie 330 m zwycięzcami zostali:

  1. Aleksandra Sałbut – czas 1:26
  2. Marcel Szewczyk – czas 1:27
  3. Magdalena Janicka – 1:28

W kategorii 2006-2007 na dystansie 500 m zwycięzcami wśród chłopców byli:

  1. Jakub Olarnik – czas 1:58
  2. Tomasz Litwinowicz – czas 1:59
  3. Błażej Bagiński – czas 1:59

W kategorii 2006-2007 na dystansie 500 m zwycięzcami wśród dziewczynek były:

  1. Julia Kozioł – czas 2:02
  2. Aleksandra Kucharczyk– czas 2:07
  3. Matylda Bensari– czas 2:09

W kategorii 2004-2005 na dystansie 500 m zwycięzcami wśród chłopców byli:

  1. Filip Struski – czas 1:43
  2. Radosław Golonka – czas 1:45
  3. Konrad Niżnik – czas 1:47

W kategorii 2004-2005 na dystansie 500 m zwycięzcami wśród dziewczynek były:

  1. Jagoda Stasienko – czas 1:46
  2. Amelia Maciejczuk – czas 1:49
  3. Dominika Kuśnierz – czas 1:53

W kategorii 2002-2003 na dystansie 1000 m zwycięzcami wśród chłopców byli:

  1. Łukasz Rudzik – czas 3:34
  2. Gracjan Figura – czas 3:37
  3. Michał Świącik – czas 3:40

W kategorii 2002-2003 na dystansie 1000 m zwycięzcami wśród dziewczynek były:

  1. Zuzanna Gancarek – czas 3:40
  2. Klaudia Płonka – czas 3:41
  3. Wiktoria Niewiedział – czas 3:43

W kategorii 1999-2001 na dystansie 1500 m zwycięzcami wśród chłopców byli:

  1. Paweł Krawczuk – czas 4:30
  2. Dawid Pukacz – czas 4:35
  3. Michał Linstedt – czas 4:36

W kategorii 1999-2001 na dystansie 1500 m zwycięzcami wśród dziewczyn były:

  1. Natalia Ciechomska – czas 5:37
  2. Urszula Demków – czas 5:47
  3. Sylwia Kroczak – czas 5:49

W kategorii 1996-1998 na dystansie 3000 m zwycięzcami wśród chłopców wygrał Mateusz Junik z czasem 10:30.

W kategorii 1996-1998 na dystansie 3000 m zwycięzcami wśród dziewczyn były:

  1. Małgorzata Zieleń – czas 11:09
  2. Berenika Styczeń – czas 12:07
  3. Aleksandra Dupczak – czas 13:05

aparat.jpeg Obszerna galeria z biegów towarzyszących: https://plus.google.com/photos/113919620230496074208/albums/6074830402968364225

 

Bieg główny

Wyniki ogółem:

PDFOpen_26.10.2014.pdf
 

Kobiety:

PDFkobiety.pdf

PDFkategoria kobiety 18-29.pdf
PDFkategoria kobiety 30.pdf
PDFkategoria kobiety 40.pdf
PDFkategoria kobiety 50.pdf
 

Mężczyźni:

PDFmezczyzni.pdf

PDFKategoria mężczyźni 18-29.pdf
PDFKategoria mężczyźni 30.pdf
PDFKategoria mężczyźni 40.pdf
PDFKategoria mężczyźni 50.pdf
PDFKategoria mężczyźni 60.pdf
 

aparat.jpeg Obszerna galeria z biegu głównego: https://plus.google.com/photos/113919620230496074208/albums/6074842055705900929