Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprasza do korzystania z bezpłatnego mobilnego systemu powiadamiania i ostrzegania SISMS. Zarejestruj się już dziś na stronie: https://www.sisms.pl/rejestracja/nadawca/00129225/Gmina-Lewin-Brzeski

×
Wyszukaj w serwisie
×

WYCIECZKA DO PARKU NAUKI I EWOLUCJI CZŁOWIEKA W KRASIEJOWIE

Dnia 18 marca w ramach Projektu Fascynujący Świat Nauki i Technologii  klasa  szósta z  PSP w Łosiowie została zaproszona na zajęcia  do Krasiejowa. W Centrum Ewolucji Człowieka  uczniowie uczestnicząc w wyjątkowej podróży w czasie odkryli tajemnice związane z ewolucją człowieka,  mogli dotknąć autentycznych prehistorycznych skamieniałości oraz poznać tajemnice ich wydobywania. Atrakcyjnie było również w  Oceanarium, gdzie uczniowie płynąc batyskafem podglądali morskie głębiny i żyjące w nich  prehistoryczne stworzenia, przeżyli również starcie z gigantycznym rekinem.

DSCN0541.jpeg

DSCN0558.jpeg

Ta wyjątkowa wyprawa możliwa była  dzięki  nowoczesnej technologii cyfrowej, wspaniałym eksponatom   i ciekawym opowieściom przewodników.  Pozwoliła uczniom przeżyć wspaniałą przygodę i  w ciekawy sposób poznać świat.

                                                                                                                            Anna Jelenkowska