Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprasza do korzystania z bezpłatnego mobilnego systemu powiadamiania i ostrzegania SISMS. Zarejestruj się już dziś na stronie: https://www.sisms.pl/rejestracja/nadawca/00129225/Gmina-Lewin-Brzeski

×
Wyszukaj w serwisie
×

Sprawozdanie z działalności burmistrza

Wczoraj, tj. 13 stycznia 2016 roku Burmistrz Lewina Brzeskiego Artur Kotara spotkał się z mieszkańcami gminy Lewin Brzeski na ogólnodostępnym spotkaniu, na którym przedstawił podsumowanie swojej rocznej działalności. Coroczne sprawozdania z działalności są realizacją przedwyborczego zobowiązania Burmistrza.

Burmistrzowi towarzyszyli: zastępca burmistrza  – Dariusz Struski i przewodniczący Rady Miejskiej – Waldemar Włodek, w imieniu Rady która jest organem stanowiącym w gminie.

W spotkaniu wzięli udział także przedstawiciele sołectw, dyrektorzy instytucji oświatowych a także sami mieszkańcy, którzy po skończonym omówieniu działalności zadawali pytania Burmistrzowi w ważnych dla nich sprawach.

Burmistrz omówił istotne dziedziny, jakimi są oświata i wychowanie, budżet gminy, inwestycje zrealizowane w 2015 roku i planowane do zrealizowania w najbliższym czasie, przynależność gminy do stowarzyszeń, czy też istotne zmiany poczynione na rzecz mieszkańców.

Zakres sprawozdania znajdziecie Państwo w udostępnionym pliku:

PDFSprawozdanie z działalności burmistrza za rok 2015.pdf

Sprawozdanie 1.jpeg

Sprawozdanie 2.jpeg

Sprawozdanie 3.jpeg

 

Wideorelacja ze spotkania: