Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprasza do korzystania z bezpłatnego mobilnego systemu powiadamiania i ostrzegania SISMS. Zarejestruj się już dziś na stronie: https://www.sisms.pl/rejestracja/nadawca/00129225/Gmina-Lewin-Brzeski

×
Wyszukaj w serwisie
×

ZŁOTO I BRĄZ DLA UCZNIÓW Z ŁOSIOWA

W Niemodlinie 22 marca 2016 roku odbył się finał wojewódzki w Tenisie Stołowym Drużynowo. W zawodach tych wystartowały dwie drużyny z PSP w Łosiowie, które pewnie wygrały zawody powiatowe. Dziewczęta najpierw w grupie wygrały z PSP 10 Kędzierzyn Koźle 3:0 oraz z PSP 2 Kluczbork 3:0. W półfinale rywalkami drużyny z Łosiowa była reprezentacja SP Stradunia, którą również pewnie pokonały 3:0. W finale dziewczęta wygrały  z PSP Dalachów 3:0, i był to najbardziej wyrównany mecz, w którym to straciły pierwsze sety.

Chłopcy z Łosiowa trafili do grypy z drużynami PSP 1 Głubczyce oraz PSP 15 Opole z którymi wygrali pewnie po 3:0 bez straty seta. W półfinale musieli uznać wyższość drużyny SP Stradunia z którą po zaciętej walce przegrali 2:3. Natomiast w meczu o trzecie miejsce pokonali drużynę PSP 2 Strzelce Opolskie 3:1.