Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprasza do korzystania z bezpłatnego mobilnego systemu powiadamiania i ostrzegania SISMS. Zarejestruj się już dziś na stronie: https://www.sisms.pl/rejestracja/nadawca/00129225/Gmina-Lewin-Brzeski

×
Wyszukaj w serwisie
×

Koncert z okazji Dnia Matki w Przeczy

W dniu 28 06 2016r w kościele w Przeczy odbył się koncert z okazji Dnia Matki w wykonaniu duetu artystów: Małgorzaty Kuilńskiej i Janusza Tekieli. Głównym organizatorem wydarzenia był Stefan Kachel – radny z Przeczy.

Artyści o wspaniałych głosach i nieprzeciętnej charyzmie, zaprezentowali repertuar poświęcony naszym Kochanym Mamom.

Piosenki i pieśni wykonywane w różnym stylu muzycznym, trafiły do starszych i młodszych Gości, licznie zgromadzonych na koncercie. Świadczy to o wysokim profesjonalizmie, wszechstronności i o umiejętnościach artystycznych Duetu.

Koncert połączony był z Msza Świętą, którą poprowadził ksiądz proboszcz parafii Skorogoszcz – ks. Tomasz Struzik.

Po Mszy Świętej zaproszeni goście złożyli życzenia wszystkim matkom.

Ks. Tomasz Struzik odczytał list z życzeniami dla wszystkich matek, przygotowany przez Burmistrza Lewina Brzeskiego Artura Kotarę. Do życzeń przyłączyli się: Pan Zbigniew Gąsiorowski, w imieniu dyrekcji i pracowników Domu Kultury oraz Pan Stefan Kachel, w imieniu radnych parafii Skorogoszcz.

Przepiękny wiersz dla matek przedstawiła uczennica gimnazjum Julia Kasiuba.

Wszystkie matki są niezmiernie wdzięczne za uroczystość z okazji ich święta.

Bardzo Serdecznie Dziękujemy Pani Małgorzacie Kulińskiej i Panu Januszowi Takieli za przyjęcie zaproszenia do naszej małej Społeczności, wzbudzając w nas chwile wzruszeń i radości.

Dziękujemy również Panu Zbigniewowi Gąsiorowskiemu za bardzo dobre nagłośnienie i czuwanie przy stole mikserskim, i oczywiście Miejsko Gminnemu Domu Kultury w Lewin Brzeski którym kieruje Pan Tadeusz Tadla, za wzięcie pod swoje „skrzydła” tak wspaniały Duet.

Dziękujemy:
Mieszkańcy Przeczy
Radni: Adam Dziasek,  Stefan Kachel

 

 

Zdjęcia wykonał Włodzimierz Szwajcowski

Więcej zdjęć na stronie www.przecza.pl