Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprasza do korzystania z bezpłatnego mobilnego systemu powiadamiania i ostrzegania SISMS. Zarejestruj się już dziś na stronie: https://www.sisms.pl/rejestracja/nadawca/00129225/Gmina-Lewin-Brzeski

×
Wyszukaj w serwisie
×

Spotkanie organizacyjne

Dnia 2 czerwca  br. na boisku sportowym w Przeczy odbyło się spotkanie w sprawie organizacji Dożynek Gminno-Powiatowych 2016.

W spotkaniu uczestniczyli Starosta Powiatu Brzeskiego Maciej Stefański, Burmistrz Lewina Brzeskiego Artur Kotara, radny powiatowy Adam Dziasek, sołtys Przeczy Stanisław Piszczek wraz z mieszkańcami Przeczy, dyrektor Domu Kultury Tadeusz Tadla oraz przedstawiciele Wydziału Rozwoju i Promocji Starostwa Powiatowego w Brzegu - Mieczysław Niedźwiedź oraz Małgorzata Stanowska.

Powyższe spotkanie miało charakter roboczy. Przyjęto wstępne uzgodnienia w kwestii organizacji tegorocznych dożynek, które planowane są 11 września 2016 roku i odbędą się na boisku w Przeczy.

Na spotkaniu omówiono również temat realizacji II etapu budowy chodnika, zlokalizowanego na trasie Oldrzyszowice-Przecza oraz temat chodnika do stacji kolejowej w miejscowości Przecza, planowanego do realizacji przez Starostwo Powiatowe Brzegu przy wsparciu Gminy Lewin Brzeski.

spotkanie organizacyjne.jpeg