×
Wyszukaj w serwisie
×

Tereny inwestycyjne z ulgami podatkowymi

Więcej informacji ZOBACZ FILM

Aktualności

Zamów newsletter
 • 19 09

  Narodowe Czytanie 2019

  Narodowe Czytanie to ogólnopolska akcja, która w swoim założeniu ma przybliżyć Polakom skarby literatury polskiej oraz wpłynąć na popularyzację czytelnictwa. W tym roku Para Prezydencka, na ósme z kolei czytanie zaproponowała 8 nowel z kanonu literatury polskiej.

 • 19 09

  Spotkanie dla przedsiębiorców w Lewinie Brzeskim

  W poniedziałek 16 września br. w sali głównej Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Lewinie Brzeskim odbyło się spotkanie dla przedsiębiorców z terenu Gminy Lewin Brzeski, którego organizatorami byli Burmistrz Lewina Brzeskiego oraz Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK".

 • 19 09

  Msza odpustowa w Sarnach Małych

  W niedzielę, 15 września 2019 roku, w Kaplicy Św. Odrowążów w Sarnach Małych, odbyła się uroczysta msza odpustowa. W pięknie przystrojonej Kaplicy zgromadzili się mieszkańcy z rodzinami, aby wspólnie przeżyć ten uroczysty dzień. W odpustowych uroczystościach wziął udział również Burmistrz Lewina Brzeskiego Pan Artur Kotara.

 • 19 09

  Ostrzeżenie: Utrudnienie na A4 opolskie

  Stan na godz. 06:00 Komunikat dla kierowców podróżujących autostradą A4

 • 18 09

  Europejskie Dni Dziedzictwa - Skorogoszcz 2019

  W niedzielne popołudnie 15 września 2019r. w Skorogoszczy, podobnie jak w całej Polsce i Europie, odbyło się cykliczne już  wydarzenie: 27. edycja Europejskich Dni Dziedzictwa pod hasłem „Polski splot”.

 • 18 09

  Festyn Dożynkowy w Łosiowie

  Łosiowskie dożynki rozpoczęły się mszą świętą w kościele parafialnym, w której uczestniczył Burmistrz Lewina Brzeskiego Pan Artur Kotara oraz dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Łosiowie Pan Stanisław Kowalczyk.