Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprasza do korzystania z bezpłatnego mobilnego systemu powiadamiania i ostrzegania SISMS. Zarejestruj się już dziś na stronie: https://www.sisms.pl/rejestracja/nadawca/00129225/Gmina-Lewin-Brzeski

×
Wyszukaj w serwisie
×

Tereny inwestycyjne z ulgami podatkowymi

Więcej informacji ZOBACZ FILM

Aktualności

Zamów newsletter
 • 19 09

  Wojewódzki Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie dla Szkoły Podstawowej w Łosiowie

  Wojewódzki  Zespół Wspierający Szkoły Promujące Zdrowie przyznał Szkole Podstawowej w  Łosiowie Wojewódzki Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie. Pani dyrektor Beata Hargot i pani Anna Jelenkowska- szkolny koordynator SzPZ w dniu  11.09.2017r. odebrały to wyróżnienie z rąk Opolskiego Kuratora Oświaty i  Wojewódzkiego Koordynatora SzPZ.

 • 19 09

  Piknik Historyczny-Skorogoszcz 2017

  W dniu 17 września 2017r. w Skorogoszczy, podobnie jak w całej Polsce i Europie odbyło się cykliczne już  wydarzenie - Europejskie Dni Dziedzictwa.

 • 18 09

  Pamiętaj o obowiązkowym szczepieniu przeciw wściekliźnie

  Przypominamy, że posiadacze psów są obowiązani zaszczepić psy przeciwko wściekliźnie w terminie 30 dni od dnia ukończenia przez psa 3 miesiąca życia, a następnie nie rzadziej niż co 12 miesięcy od dnia ostatniego szczepienia (art. 56 ust. 2 ustawy z dnia 7. listopada 2014 r. o ochronie zdrowia zwierząt oraz zwalczania chorób zakaźnych zwierząt).