×
Wyszukaj w serwisie
×

Tereny inwestycyjne z ulgami podatkowymi

Więcej informacji ZOBACZ FILM

Aktualności

Zamów newsletter
 • 20 09

  Ostrzeżenie: Utrudnienie na A4 opolskie

  Stan na godz. 15:00 Komunikat dla kierowców podróżujących autostradą A4 na odc. węzeł Krapkowice- węzeł Kędzierzyn- Koźle.

 • 20 09

  LEWIN BIEGA 2019

  Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji biegów ulicznych pn.: "Lewin Biega 2019", które odbędą się 13 października 2019r.

 • 19 09

  Narodowe Czytanie 2019

  Narodowe Czytanie to ogólnopolska akcja, która w swoim założeniu ma przybliżyć Polakom skarby literatury polskiej oraz wpłynąć na popularyzację czytelnictwa. W tym roku Para Prezydencka, na ósme z kolei czytanie zaproponowała 8 nowel z kanonu literatury polskiej.

 • 19 09

  Spotkanie dla przedsiębiorców w Lewinie Brzeskim

  W poniedziałek 16 września br. w sali głównej Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Lewinie Brzeskim odbyło się spotkanie dla przedsiębiorców z terenu Gminy Lewin Brzeski, którego organizatorami byli Burmistrz Lewina Brzeskiego oraz Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK".

 • 19 09

  Msza odpustowa w Sarnach Małych

  W niedzielę, 15 września 2019 roku, w Kaplicy Św. Odrowążów w Sarnach Małych, odbyła się uroczysta msza odpustowa. W pięknie przystrojonej Kaplicy zgromadzili się mieszkańcy z rodzinami, aby wspólnie przeżyć ten uroczysty dzień. W odpustowych uroczystościach wziął udział również Burmistrz Lewina Brzeskiego Pan Artur Kotara.

 • 19 09

  Ostrzeżenie: Utrudnienie na A4 opolskie

  Stan na godz. 06:00 Komunikat dla kierowców podróżujących autostradą A4