×
Wyszukaj w serwisie
×

Tereny inwestycyjne z ulgami podatkowymi

Więcej informacji ZOBACZ FILM

Aktualności

Zamów newsletter
 • 22 03

  ZOSTAWIAMY ZIMĘ NA LODZIE!!!

  Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Łosiowie w niecodzienny sposób pożegnali zimę a przywitali wiosnę. Otóż 20 marca 2019r. w przeddzień kalendarzowej wiosny,  grupa 50 uczniów wraz z nauczycielami pojechała na sztuczne lodowisko - Toropol – Mosir w Opolu.

 • 22 03

  Piknik Matematyczny w Warszawie

  14 marca br. najaktywniejsi uczestnicy grantów wzięli udział w Pikniku Matematycznym podsumowującym V edycję Programu mPotęga, który odbył się w Warszawie. Dzień ten nie jest przypadkowy, data jest uznawana za święto liczby π, gdyż jej przybliżona wartość wynosi 3,14 (3 to miesiąc, 14 to dzień).

 • 21 03

  Wycieczka klas IIc i IId do TVP Opole

  12 marca br. uczniowie klasy 2c i 2d wraz z wychowawczyniami  udali się na wycieczkę do Opola. Nie było  jednak tradycyjnego zwiedzania zabytków historycznych. Tym razem dzieci zwiedziły stację telewizji TVP Opole. Celem wycieczki było zapoznanie dzieci ze specyfiką pracy dziennikarza telewizyjnego, funkcjonowania mediów publicznych, infrastrukturą ośrodka medialnego oraz zawodami wykonywanymi w TVP.

 • 27 02

  KONTROLA SEGREGACJI ODPADÓW KOMUNALNYCH

  W dniach od 25 do 29 marca 2019 roku odbędzie się kontrola segregacji odpadów komunalnych w Lewinie Brzeskim na ul. Kościuszki i Krasickiego.

  Gmina Lewin Brzeski i Zarząd Mienia Komunalnego – Lewin Brzeski Spółka z o.o. informują mieszkańców gminy, członków wspólnot mieszkaniowych i ich zarządców, że w 2019r. zwiększony będzie zakres kontroli nieruchomości pod kątem segregacji odpadów komunalnych.

 • 19 03

  Bezpłatna mammografia dla pań w wieku 50-69 lat w Lewinie Brzeskim

  Zapraszamy panie w wieku 50-69 lat na bezpłatną mammografię, wykonywaną w technice cyfrowej w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi.

  Badanie odbędzie się 16 kwietnia 2019r. w Lewinie Brzeskim przy sklepie Polo Market ul. Kościuszki 2.

  Szczegóły na plakacie.

 • 19 03

  Rozpoczęcie prac budowlanych przy dworcu PKP w Lewinie Brzeskim

  Informujemy, iż w dniu 21 marca 2019r. rozpoczną się prace budowlane przy dworcu PKP w Lewinie Brzeskim w ramach projektu pn. „Budowa infrastruktury pieszo – rowerowej w powiecie opolskim – etap II oraz budowa centrum przesiadkowego w Gminie Lewin Brzeski”.