×
Wyszukaj w serwisie
×

Tereny inwestycyjne z ulgami podatkowymi

Więcej informacji ZOBACZ FILM

Aktualności

Zamów newsletter
 • 16 01

  Zima z Biblioteką 2019

  Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Lewinie Brzeskim zaprasza dzieci ze szkoły podstawowej na "Zimę z Biblioteką 2019"!

  Szczegóły na plakacie.

 • 16 01

  Punkt kontaktowy biznes.gov.pl

  Biznes.gov.pl to serwis przeznaczony dla osób zamierzających rozpocząć i prowadzących działalność gospodarczą. Celem portalu jest pomoc w realizacji spraw związanych z zakładaniem i prowadzeniem działalności oraz uproszczenie formalności niezbędnych do założenia i prowadzenia firmy.

  Zapraszamy Państwa do odwiedzenia strony www.Biznes.gov.pl. Istnieje możliwość bezpośredniego przekierowania na podaną stronę, poprzez zakładkę DLA PRZEDSIĘBIORCÓW, znajdującą się na głównej stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Lewinie Brzeskim.

 • 16 01

  Ogólnopolski konkurs ekologiczny "MISTRZ RECYKLINGU"

  Zapraszamy nauczycieli i uczniów szkół podstawowych do udziału w V edycji ogólnopolskiego konkursu ekologicznego „Mistrz Recyklingu Maks porządkuje odpady” pod patronatem Marszałka Województwa!

   

   

   

 • 15 01

  27. finał WOŚP za nami!

  13 stycznia br. odbył się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pragnę podziękować wszystkim zaangażowanym w jego organizację, w szczególności podziękowania należą się sztabowi gminnemu WOŚP, który tworzyli pracownicy Miejsko-Gminnego Domu Kultury z Panem Tadeuszem Tadlą dyrektorem MGDK w Lewinie Brzeskim na czele, nauczyciele z PSP w Lewinie Brzeskim oraz wolontariusze. W tym miejscu należy podkreślić, iż niedzielne „święto dobroci” w Lewinie Brzeskim było 24. finałem dla samodzielnego sztabu w Lewinie Brzeskim, pierwszy raz przy aktywnym współudziale mieszkańców ze Skorogoszczy, PSP w Skorogoszczy, KGW w Chróścinie, a także miejscowości ościennych.

 • 14 01

  Paweł Adamowicz, Prezydent Gdańska nie żyje

  W imieniu społeczności Gminy Lewin Brzeski pragnę wyrazić głęboki żal z powodu śmierci Pana Pawła Adamowicza.

 • 09 01

  INFORMACJA o obowiązku odśnieżania

  Właściciele nieruchomości zobowiązani są do uprzątnięcia błota, śniegu, lodu oraz innych zanieczyszczeń z chodników, położonych wzdłuż nieruchomości, przy czym za taki chodnik uznaje się wydzieloną część drogi publicznej służącą dla ruchu pieszego położoną bezpośrednio przy granicy nieruchomości.