Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprasza do korzystania z bezpłatnego mobilnego systemu powiadamiania i ostrzegania SISMS. Zarejestruj się już dziś na stronie: https://www.sisms.pl/rejestracja/nadawca/00129225/Gmina-Lewin-Brzeski

×
Wyszukaj w serwisie
×

Tereny inwestycyjnie z ulgami podatkowymi

Więcej informacji ZOBACZ FILM

Aktualności

Zamów newsletter
 • 23 02

  Spotkania informacyjne dla wnioskodawców obszaru BOWH

  Zarząd Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia „Brzesko-Oławska Wieś Historyczna” zaprasza na spotkania informacyjne w ramach realizacji Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez Społeczność objętej Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 • 21 02

  Walne Zgromadzenie Miejsko - Gminnej Spółki Wodnej

  W poniedziałek 20 lutego 2017 roku w Lewinie Brzeskim odbyło się Walne Zgromadzenie Delegatów Miejsko - Gminnej Spółki Wodnej w Lewinie Brzeskim. Spotkanie poprowadził przewodniczący spółki Alojzy Witoń (także Rady Powiatu Brzeskiego). 

 • 16 02

  Koncepcja krytej pływalni w Lewinie Brzeskim

  Końcem grudnia 2016r. Burmistrz Artur Kotara ogłosił konkurs na opracowanie koncepcji przebudowy i rozbudowy budynków pofabrycznych zlokalizowanych w Lewinie Brzeskim przy ul. Zamkowej wraz z zagospodarowaniem terenu przyległego, uwzględniającej realizację zadania pn. „Budowa centrum integracji społecznej wraz z zespołem rekreacyjno-kąpielowym w Lewinie Brzeskim".