Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprasza do korzystania z bezpłatnego mobilnego systemu powiadamiania i ostrzegania SISMS. Zarejestruj się już dziś na stronie: https://www.sisms.pl/rejestracja/nadawca/00129225/Gmina-Lewin-Brzeski

×
Wyszukaj w serwisie
×

Tereny inwestycyjne z ulgami podatkowymi

Więcej informacji ZOBACZ FILM

Aktualności

Zamów newsletter
 • 23 10

  V edycja Lewin Biega już za nami

  Piąta edycja lewińskich biegów pod nazwą „Lewin Biega”, która odbyła się dnia 22 października 2017 roku, była pod kilkoma względami wyjątkowa. Po pierwsze pobiliśmy rekord uczestników – do udziału w biegu głównym  zapisało się 340 zawodników, uczestniczyło 240.

 • 21 10

  Pomoc dla Gminy Brusy – „kropla, która drąży skałę”

  Z wielką satysfakcją pragnę poinformować wszystkich mieszkańców Gminy Lewin Brzeski, że pomoc dla mieszkańców Gminy Brusy, którzy ucierpieli w trakcie sierpniowych nawałnic, w dniu 20 października 2017 roku dotarła do poszkodowanych.

 • 20 10

  Po spotkaniu z Janem Grzegorczykiem

  11.10.2017 r. Biblioteka Publiczna w Łosiowie miała zaszczyt gościć Jana Grzegorczyka - pisarza, którego tu  cenimy nie tylko za książki lecz również za swobodne gawędziarstwo, przeplatane śpiewem przy akompaniamencie gitary. Było to drugie spotkanie z tym pisarzem w naszym Dyskusyjnym Klubie Książki w Łosiowie.