Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprasza do korzystania z bezpłatnego mobilnego systemu powiadamiania i ostrzegania SISMS. Zarejestruj się już dziś na stronie: https://www.sisms.pl/rejestracja/nadawca/00129225/Gmina-Lewin-Brzeski

×
Wyszukaj w serwisie
×

Spotkanie z Panią Minister Edukacji Narodowej Anną Zalewską

W poniedziałek, 17 października 2016 r. w sali kolumnowej Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Lewinie Brzeskim odbyło się spotkanie z Minister Edukacji Narodowej Panią Anną Zalewską.

spotkanie z p Minister.jpeg

W spotkaniu wzięły udział władze samorządów gmin powiatu brzeskiego: gospodarz spotkania Artur Kotara – Burmistrz Lewina Brzeskiego i jego zastępca Dariusz Struski, Maciej Stefański - Starosta Powiatu Brzeskiego, Jerzy Wrębiak  - Burmistrz Brzegu,  Andrzej Pulit  - wójt gminy Skarbimierz, Waldemar Wójcicki - Zastępca Burmistrza Grodkowa, radni Rady Miejskiej w Lewinie Brzeskim na czele z przewodniczącym Waldemarem Włodkiem oraz przedstawiciele oświaty - dyrektorzy szkół z gminy Lewin Brzeski.

Spotkanie zorganizowane zostało z inicjatywy posła RP Pawła Kukiza, a dotyczyło wprowadzonych oraz planowanych reform w systemie oświaty. Pani minister Anna Zalewska opowiadała o planach resortu oraz odpowiedziała na pytania uczestników.