Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprasza do korzystania z bezpłatnego mobilnego systemu powiadamiania i ostrzegania SISMS. Zarejestruj się już dziś na stronie: https://www.sisms.pl/rejestracja/nadawca/00129225/Gmina-Lewin-Brzeski

×
Wyszukaj w serwisie
×

Świetlicowe Mikołajki

6 grudnia 2016 roku Święty Mikołaj odwiedził również dzieci uczęszczające na zajęcia do Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim.

W tym dniu zorganizowana została impreza mikołajkowa, podczas której braliśmy udział w różnych zabawach i konkursach.

 Uczestnicy zabawy musieli między innymi wywiesić pranie Świętego Mikołaja i zapakować mikołajkowy worek z prezentami. Przez moment dzieci stały się też czerwononosymi reniferami. Święty Mikołaj był tuż, tuż, zaglądał przez okna i sprawdzał, jak bawią się dzieci.                

W końcu – zachęcony naszymi okrzykami, wkroczył z workami pełnymi prezentów. Nikt nie wrócił do domu z pustymi rękoma. Nawet ci mniej grzeczni otrzymali słodki podarunek.

Paczki sfinansowała Gmina Lewin Brzeski oraz Pani Dorota Bryda – stomatolog z Łosiowa. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA BEZINTERESOWNĄ POMOC I OKAZANĄ NAM OFIARNOŚĆ.

Dziękujemy również Dyrekcji Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Lewinie Brzeskim za udostępnienie nam małej sali gimnastycznej w celu zorganizowania w/w zabawy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego dnia.

Bronisława Nazarko