Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprasza do korzystania z bezpłatnego mobilnego systemu powiadamiania i ostrzegania SISMS. Zarejestruj się już dziś na stronie: https://www.sisms.pl/rejestracja/nadawca/00129225/Gmina-Lewin-Brzeski

×
Wyszukaj w serwisie
×

Streetworkout w Lewinie?

Dnia 13 lutego 2017r. w gabinecie Burmistrza odbyło się spotkanie z Panem Mikołajem Najdą, przedstawicielem mieszkańców, którzy wnioskują do Burmistrza o utworzenie w mieście urządzenia wielofunkcyjnego do ćwiczeń siłowych, tzw. streetworkout'u. Pan Mikołaj przyniósł ze sobą listę 31 osób, które popierają wniosek.

IMG_20170213_112334.jpeg

W odpowiedzi Burmistrz zadeklarował, że w najbliższym naborze wniosków o dofinansowanie w ramach BOWH (termin naboru:28.02-21.03), zostanie przygotowany i złożony stosowny wniosek o udzielenie pomocy finansowej ze środków UE. Jako wnioskodawcę rozpatrywana jest Gmina Lewin Brzeski, bądź stowarzyszenie Towarzystwo Przyjaciół Lewina (stowarzyszenie może otrzymać większe dofinansowanie).

Jeżeli wniosek zostanie pozytywnie oceniony i zostanie przyznane przez Marszałka WO dofinansowanie, realizacja zadania może się odbyć w III lub IV kwartale br.