Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprasza do korzystania z bezpłatnego mobilnego systemu powiadamiania i ostrzegania SISMS. Zarejestruj się już dziś na stronie: https://www.sisms.pl/rejestracja/nadawca/00129225/Gmina-Lewin-Brzeski

×
Wyszukaj w serwisie
×

Dzień Kobiet w Chróścinie

Dnia 11.03.2017r. (sobota) z inicjatywy Sołtysa i Rady Sołeckiej nasze Chróścińskie Kobiety zostały zaproszone do kina na polską komedię " Porady na zdrady".

Film okazał się bardzo trafiony w gusta naszych Pań - "zdradzona w dniu ślubu Kalina i porzucona przez chłopaka jej przyjaciółka Fretka rozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów. Wszystko idzie dobrze do chwili, gdy Kalina ma uwieść Macieja...".

W czasie drogi powrotnej nasz Sołtys Roman złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim Paniom i wraz z przewodniczącym Krzysztofem wręczyli po symbolicznym tulipanie. Po powrocie z Opola Panowie zaprosili jeszcze nasze kobiety do tutejszego baru Dragon na mały poczęstunek.

Pomysł wspólnego spędzenia wieczoru okazał się udany, panie bardzo zadowolone i z uśmiechem na ustach wróciły do swoich domów.

Myślę,że ta inicjatywa na długo zostanie w pamięci i mamy nadzieję , że to dobry początek naszej wspólnej integracji .