Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprasza do korzystania z bezpłatnego mobilnego systemu powiadamiania i ostrzegania SISMS. Zarejestruj się już dziś na stronie: https://www.sisms.pl/rejestracja/nadawca/00129225/Gmina-Lewin-Brzeski

×
Wyszukaj w serwisie
×

Tereny inwestycyjne z ulgami podatkowymi

Więcej informacji ZOBACZ FILM

Aktualności

Zamów newsletter
 • 21 10

  Pomoc dla Gminy Brusy – „kropla, która drąży skałę”

  Z wielką satysfakcją pragnę poinformować wszystkich mieszkańców Gminy Lewin Brzeski, że pomoc dla mieszkańców Gminy Brusy, którzy ucierpieli w trakcie sierpniowych nawałnic, w dniu 20 października 2017 roku dotarła do poszkodowanych.

 • 20 10

  Po spotkaniu z Janem Grzegorczykiem

  11.10.2017 r. Biblioteka Publiczna w Łosiowie miała zaszczyt gościć Jana Grzegorczyka - pisarza, którego tu  cenimy nie tylko za książki lecz również za swobodne gawędziarstwo, przeplatane śpiewem przy akompaniamencie gitary. Było to drugie spotkanie z tym pisarzem w naszym Dyskusyjnym Klubie Książki w Łosiowie.

 • 20 10

  XVII Dzień Papieski w PSP Łosiów

  Obchody XVII Dnia Papieskiego pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją”, zawitały  w Szkole Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Łosiowie. 16.10.2017 r. w sali gimnastycznej, przyozdobionej na tę okoliczność w barwy papieskie zabrzmiało, jak przed laty „Habemus Papam”, obwieszczające powołanie na głowę Stolicy Piotrowej kardynała Karola Wojtyłę.