×
Wyszukaj w serwisie
×

XVIII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Lewina Brzeskiego

01.04.2017 r. w Łosiowie odbył  się XVIII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Lewina Brzeskiego. W Turnieju wzięło udział ponad 70 uczestników.

Wyniki:

Dziewczęta klasy 1-3

1. Magdalena Romanowska – Niemodlin

2. Hanna Mokrzan – Łosiów

3.Wiktoria Krupska – Jasiona

4. Zuzanna Terlecka – Łosiów

Chłopcy klasy 1- 3

1. Kacper Dudek – Buszyce

2. Maciej Dziembowski – Strzelniki

3. Maciej Andruchowicz – Brzeg

4.Ireneusz Sztajglik – Skorogoszcz

5. Jan Knosala – Niemodlin

6. Alan Hundowski – Strzelniki

7. Maciej Potrz – Buszyce

8. Maciej Kosmala – Łosiów

9. Bartłomiej Świder – Łosiów

10. Przemysław Kiełbasa – Strzelniki

11. Piotr Bacajewski – Łosiów

12. Jakub Chruń – Buszyce

13. Szymon Kula – Różyna

14. Igor Kasprzyk – Buszyce

15. Szymon Chudy – Łosiów

15. Gracjan Pawluk – Różyna

Dziewczęta klasy 4 -4

1. Karolina Antoszczyszyn – Różyna

2. Klaudia Cichosz – Niemodlin

3. Milena Cempa – Niemodlin

4. Laura Piekoszewska – Różyna

5. Aleksandra Kutyła – Niemodlin

6. Martyna Kliś – Niemodlin

7. Joanna Paluszkiewicz – Niemodlin

8. Martyna Staroń –Różyna

9. Oliwia Strona – Łosiów

10. Karolina Lasman – Niemodlin

11. Julia Błażejewska – Łosiów

12. Klaudia Trzaskalik – Łosiów

13. Wiktoria Dudek – Buszyce

Chłopcy klasy 4 -6

1. Tymoteusz Kulczycki – Buszyce

2. Jakub Paluszkiewicz – Niemodlin

3. Karol Ramza – Nysa

4. Mateusz Adaszyński – Niemodlin

5. Jan Mraczek – Łosiów

6. Patryk Mleczek – Niemodlin

7.  Kacper Mleczek – Niemodlin

8.  Przemysław Mrozik – Łosiów

9. Patryk Romanowski – Niemodlin

10. Sebastian Mrozik – Łosiów

11. Patryk Kuliński – Łosiów

12. Mikołaj Andruchowicz – Brzeg

13. Michał Jabłoński – Łosiów

14. Błażej Knosala – Niemodlin

15. Dawid Krynda – Łosiów

16. Jakub Inglot – Wronów

17. Przemysław Kasiuba – Łosiów

18. Mateusz Śliwiński – Łosiów

19. Aleksander Surówka – Strzelniki

20. Jan Kubiak – Łosiów

21. Kacper Piasecki – Strzelniki

22. Antoni Strona – Łosiów

Gimnazjum dziewczęta

1. Klaudia Świderska – Łosiów

2. Aleksandra Smęda – Łosiów

3. Alicja Bilecka – Skorogoszcz

4. Wiktoria Prędka – Skorogoszcz

Gimnazjum chłopcy

1. Sebastian Dudek – Buszyce

2. Radosław Chruń – Buszyce

3. Mateusz Sowa – Łosiów

4. Michał Kućmierz – Łosiów

5 Piotr Ciejka – Łosiów

6. Dominik Stadnicki – Skorogoszcz

7. Dominik Gawlik – Ptakowice

Open

1. Robert Watecha – Brzeg

2. Mateusz Patrzałek – Brzeg

3. Sebastian Dudek – Buszyce

Mistrzostwa Gminy Lewin Brzeski

1.  Sebastian Dudek – Buszyce

2. Jacek Multan – Łosiów

3. Tymoteusz Kulczycki – Buszyce

4. Klaudia Świderska – Łosiów

20170401_151805.jpeg

20170401_151955.jpeg