×
Wyszukaj w serwisie
×

Primus in agendo - laureaci nagrodzeni

W dniu 10 lipca 2017 roku w gabinecie Burmistrza Lewina Brzeskiego miało miejsce bardzo miłe spotkanie.

W czerwcu tego roku Świetlica Terapeutyczna i Stowarzyszenie Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych otrzymali  z rąk Pani Minister Elżbiety Rafalskiej odznaczenie Primus in Agendo.

Tak prestiżowe wyróżnienie zostało zauważone i docenione przez władze samorządowe Gminy Lewin Brzeski oraz Posła Ziemi Opolskiej.

W przedmiotowym spotkaniu uczestniczył Poseł na Sejm Tomasz Kostuś, Burmistrz Lewina Brzeskiego Artur Kotara, Dyrektor Świetlicy Terapeutycznej Renata Pietruńko oraz Prezes SPiON Robert Laszuk.

Podczas spotkania wyróżnieni odznaczeniem Primus in Agendo otrzymali z rąk Burmistrza Artura Kotary i Posła Tomasza Kostusia listy gratulacyjne oraz pamiątkowe statuetki.

Wieloletnia kompetentna i fachowa praca na rzecz mieszkańców naszej gminy to powód do osobistej satysfakcji dla pracowników i kierownictwa zarówno placówki wsparcia dziennego jak i instytucji sektora NGO ale to także powód do dumy dla każdego włodarza.

Taka działalność  to także wizytówka naszego województwa, a gratulacje i słowa uznania z ust Posła Tomasza Kostusia to dodatkowa motywacja do jeszcze lepszego działania na rzecz drugiego człowieka.

Raz jeszcze gratulujemy wyróżnionym, życzymy dużo sił i niegasnącej satysfakcji z realizowanej pracy i pamiętajmy, że to co budzi uśmiech na twarzy drugiego człowieka to dobroć i bezinteresowna pomoc.