Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprasza do korzystania z bezpłatnego mobilnego systemu powiadamiania i ostrzegania SISMS. Zarejestruj się już dziś na stronie: https://www.sisms.pl/rejestracja/nadawca/00129225/Gmina-Lewin-Brzeski

×
Wyszukaj w serwisie
×

Idziesz na spacer z psem? Weź bezpłatne woreczki

Posiadanie psa to nie tylko wielka przyjemność zyskania wiernego przyjaciela, ale również obowiązek… sprzątania psich odchodów. Aby nasze chodniki, parki i skwerki zieleni były czyste i estetyczne, apelujemy do mieszkańców o sprzątanie po swoich psach. W celu zapoczątkowania dobrego nawyku sprzątania psich odchodów Urząd Miejski w Lewinie Brzeskim zakupił woreczki.

Woreczki na psie odchody można bezpłatnie otrzymać w Urzędzie Miejskim w Lewinie Brzeskim, ul. Rynek 26 - w Wydziale Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej i Ochrony Środowiska, pokój 14.

Woreczki będą wydawane dla posiadaczy psów, których pupile są zarejestrowane w ewidencji psów prowadzonej przez Urząd Miejski w Lewinie Brzeskim.

Woreczki są w pełni biodegradowlane i przyjazne dla środowiska. Po zużyciu wraz z zawartością powinny zostać wyrzucone do pojemnika na odpady zmieszane lub do koszy ulicznych.