×
Wyszukaj w serwisie
×

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Lewina Brzeskiego

   Już po raz 19 w łosiowskiej hali sportowej spotkali się miłośnicy i sympatycy tenisa stołowego. 10 marca 2018 r. odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Lewina Brzeskiego. Zawodnicy zostali podzieleni na osiem kategorii wiekowych. W trakcie trwania turnieju dzieci mogły spróbować pysznego ciasta, a dorośli napić się kawy przygotowanych przez rodziców dzieci ze szkoły w Łosiowie. Po zakończonych zmaganiach odbyło się uroczyste wręczenie nagród przez  Burmistrza Lewina Brzeskiego Pana Artura Kotarę,  Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Łosiowie Panią Beatę Hargot oraz Prezesa UKS „Olimpicus” w Łosiowie Panią Małgorzatę Jabłońską. Fundatorami nagród byli:

Burmistrz Lewina Brzeskiego, Sołtys i Rada Sołecka Łosiowa, Bank Spółdzielczy Grodków – Łosiów, Starosta Powiatu Brzeskiego.

Organizatorzy składają również serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji turnieju Panu Zdzisławowi Grobelskiemu, Pani Beacie Hargot, Pani Teresie Stronie oraz Panu Marianowi Chruniowi.

                                                                                            Organizator

                                                                          Uczniowski Klub Sportowy „Olimpicus”

 

K O M U N I K A T

z zawodów tenisa stołowego

o „Puchar Burmistrza Gminy Lewin Brzeski”

Dziewczęta kl. I -III

miejsce

 

 

 

1.

Romanowska

Magdalena

Niemodlin

2.

Perzyna

Amelia

Niemodlin

3.

Mokrzan

Hanna

Łosiów

4.

Biernacka

Amelia

Niemodlin

5.

Bańkowska

Kamila

Brzeg

6.

Romanowska

Aleksandra

Niemodlin

7.

Śliwka

Patrycja

Niemodlin

8.

Śliwka

Wiktoria

Niemodlin

9.

Rydlakowska

Wiktoria

Leśniczówka

10.

Terlecka

Zofia

Łosiów

11.

Wojnarowska

Hanna

Różyna

12.

Lepich

Nikola

Gogolin

 

 

Chłopcy kl. I – III

miejsce

 

 

 

1.

Lepich

Dawid

Gogolin

2.

Potrz

Maciej

Buszyce

3.

Andruchowicz

Maciej

Brzeg

4.

Bacajewski

Piotr

Łosiów  

5.

Oborski

Dominik

Łosiów

6.

Czech

Michał

Brynica

7.

Dziembowski

Karol

Strzelniki

 

 

Dziewczęta kl. IV – VI

miejsce

 

 

 

1.

Kliś

Martyna

Niemodlin

2.

Lasman

Karolina

Niemodlin

3.

Cichosz

Klaudia

Niemodlin

4.

Strona

Oliwia

Łosiów

 

Chłopcy kl. IV – VI

miejsce

 

 

 

1.

Adaszyński

Mateusz

Niemodlin

2.

Mikoś

Mikołaj

Brynica

3.

Dudek

Kacper

Buszyce

4.

Czech

Dawid

Brynica

5.

Jabłoński

Michał

Łosiów

6.

Mleczek

Kacper

Niemodlin

7.

Andruchowicz

Mikołaj

Brzeg

8.

Kubiak

Jan

Łosiów

9.

Wróbel

Jacek

Brzeg

10.

Chruń

Jakub

Buszyce

11.

Dziembowski

Maciej

Strzelniki

12.

Hadrosek

Dawid

Skorogoszcz

13.

Kondel

Jakub

Skorogoszcz

14,

Bąk

Kacper

Skorogoszcz

 

Dziewczęta kl. VII i II – III gimnazjum.

miejsce

 

 

 

1.

Mikoś

Zuzanna

Brynica

2.

Pawelec

Sylwia

Biadacz

3.

Cichosz

Klaudia

Niemodlin

4.

Paluszkiewicz

Joanna

Niemodlin

5.

Inglot

Jagoda

Skorogoszcz

6.

Wawrzyniak

Amelia

Skorogoszcz

 

Chłopcy kl. VII i II – III gimnazjum.

miejsce

 

 

 

1.

Dudek

Sebastian

Buszyce

2.

Kulczycki

Tymoteusz

Buszyce

3.

Paluszkiewicz

Jakub

Niemodlin

4.

Chruń

Radosław

Buszyce

5.

Werner

Patryk

Skorogoszcz

6 - 7

Świącik

Michał

Skorogoszcz

 

Prędki

Damian

Skorogoszcz

8 – 9.

Deneter

Seweryn

Niemodlin

 

Hiszpański

Michał

Skorogoszcz

10.

Inglot

Jakub

Skorogoszcz

 

Open.

miejsce

 

 

 

1.

Lepich

Marcin

Gogolin

2.

Omelan

Grzegorz

Brzeg

3.

Pacek

Marek

Brzeg

4.

Borkowski

Bartosz

Brzeg

5.

Wateha

Robert

Brzeg

6.

Patrzałek

Mateusz

Skarbimierz Osiedle

7.

Mikoś

Zuzanna

Brynica

8.

Pawelec

Sylwia

Biadacz

9 – 12.

Socha

Dariusz

Brzeg

 

Paluszkiewicz

Jakub

Niemodlin

 

Mikoś

Mikołaj

Brynica

 

Dudek

Sebastian

Buszyce

13 – 16.

Siomka

Mariusz

Kantorowice

 

Kulczycki

Tymoteusz

Buszyce

 

Adaszyński

Mateusz

Niemodlin

 

Śmietana-Kardasiewicz

Krzysztof

Grodków

17 – 18.

Oborski

Tomasz

Łosiów

 

Chruń

Radosław

Buszyce

Mistrzostwa Gminy Lewin Brzeski.

miejsce

 

 

 

1.

Dudek

Sebastian

Buszyce

2.

Kulczycki

Tymoteusz

Buszyce

3.

Chruń

Radosław

Buszyce

4.

Oborski

Tomasz

Łosiów

5.

Siomka

Mariusz

Kantorowice

 

SĘDZIA

 

Zdzisław Grobelski