×
Wyszukaj w serwisie
×

ZAMIEŃ ELEKTROODPADY NA KULTURALNE WYPADY

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji ekologicznej pn.: "Zamień elektroodpady na kulturalne wypady", prowadzonej wspólnie ze Stowarzyszeniem Aglomeracja Opolska.

Mamy do rozdania 101 biletów do kina Helios w Opolu i Kędzierzynie – Koźlu, kina w Krapkowicach, teatru Ekostudio w Opolu, Opolskiego Teatru Lalki, kina Meduza w Opolu, Teatru im. J. Kochanowskiego w Opolu, Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu, Muzeum Wsi Opolskiej oraz Muzeum Śląska Opolskiego.

Aby otrzymać bilet należy przynieść elektroodpad (np. mały i duży sprzęt AGD lub RTV, baterie, żarówki, płyty CD/DVD) do Gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Lewinie Brzeskim przy ul. Fabrycznej, gdzie otrzyma się potwierdzenie przekazania elektroodpadów. Następnie z otrzymanym potwierdzeniem udać się do Urzędu Miejskiego w Lewinie Brzeskim, ul. Rynek 26, pok. 14, aby otrzymać bilet.

Przekazany elektroodpad musi być kompletny, w akcji nie będą mogły brać udziału osoby, które oddały sprzęt "rozebrany", niekompletny, bądź tylko jego część (np. lodówka musi zawierać wkład chłodniczy oraz wszystkie elementy wewnątrz urządzenia).

Jedna osoba może otrzymać maksymalnie 3 bilety w trakcie trwania akcji. Ilość otrzymanych biletów zależy od rodzaju przekazanego sprzętu, według kryteriów zawartych w regulaminie.

 Ze względu na dużą ilość wejściówek - bilety będą przyznawane losowo.

Akcja rozpocznie się 28 lipca 2020 r. i będzie trwać do 31 października 2020 r. lub do wyczerpania zapasów biletów.

Gminny Punkt Zbiórki Odpadów Komunalnych (GPSZOK) znajduje się przy ul. Fabrycznej w Lewinie Brzeski (teren oczyszczalni ścieków) i jest czynny w następujących godzinach:

  • wtorek i czwartek od 13.00 do 17.00
  • sobota od 8.00 do 12.00 (w okresie wakacyjnym od 8.00 do 14.00)

Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego, ul. Rynek 26, Lewin Brzeski:

  • poniedziałek od 7.00 do 16.00
  • wtorek, środa, czwartek od 7.00 do 15.00
  • piątek od7.00 do 14.00

PDFRegulamin Akcji Zamień Elektroodpady na Kulturalne Wypady.pdf

PDFzmiana do Regulaminu Akcji Zamień Elektroodpady na Kulturalne wypady 27.07.2020.pdf