×
Wyszukaj w serwisie
×

Akademia Biegania kampania wrześniowa - cd. informacji

1. Impreza będzie podzielona na trzy etapy, tj. I etap 13 września; II etap 20 września; III etap 27 września.
2. Każdy etap to inne miejsce, dystans, start i meta.
3. Obowiązkowo każdy musi posiadać i mieć założoną maseczkę lub przyłbicę! Po wystartowaniu można ściągnąć ochronę, lecz na mecie należy ponownie ją założyć.
4. Udział w biegach jest darmowy.
5. Dla wszystkich, którzy wezmą udział w minimum dwóch biegach, w tym obowiązkowo I etapie biegów, przewidziana jest koszulka, przekazana po III etapie biegów.
6. Zapewniamy wodę na mecie każdego etapu.
7. Udział w biegach jest dowolny, można uczestniczyć w jednym, dwóch lub trzech biegach, jednak aby być kwalifikowanym należy uczestniczyć minimum w dwóch etapach.
8. Impreza biegowa przewidziana jest dla każdego, bez względu na wiek i kondycję, co oznacza, że trasę można przebiec lub przejść, można również tylko kibicować.
9. Zapisy odbędą się każdorazowo przed biegiem na miejscu zbiórki.
10. Start odbywa się co 5 sekund wg kolejności zapisania - prosimy o niespóźnienie się na swój start. Godzina startu podana zostanie podczas zapisów.
11. Start i meta I etapu odbędzie się na Orliku w Lewinie Brzeskim, II etapu na terenie jazu klapowego w Lewinie Brzeskim, a III etapu na terenie kąpieliska w Lewinie Brzeskim. Zapisy od godziny 8:00 do 8:50, rozgrzewka ok. 8:40, a start o godzinie 9:00.
12. Dystans I etapu wynosi 6.2 km, II etapu 9.2 km, III etapu 5.0 km - mapy przebiegu tras udostępnione zostaną w ostatnią niedzielę sierpnia.
13. Parkingi znajdują się na terenie miasta Lewin Brzeski, w tym najbliższe na Rynku i przy budynku Publicznej Szkoły Podstawowej przy ul. Zamkowej.