×
Wyszukaj w serwisie
×

Akademia Piłkarska Olimpia Lewin Brzeski ogłasza nowy nabór

Nowa Akademia Piłkarska Olimpia Lewin Brzeski ogłasza nabór chłopców i dziewczynek w czterech kategoriach wiekowych. Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców na pierwszy trening.

Najmłodsza grupa BAMBINI (rocznik 2016 i młodsi) to wspaniała zabawa rodziców i dzieci po której piłka nożna stanie się Waszą przygodą życia. Na treningi w każdą sobotę o godzinie 10:00 zaprasza Trener Daniel.

Grupa SKRZATY (rocznik 2014-2015) to również zabawa z piłką i początki rywalizacji w formie pojedynków i prawdziwych meczów w których pada nieskończenie wiele goli. Na treningi w każdy poniedziałek i środę o godzinie 16:30 zaprasza Trener Daniel.

Grupa ŻAKI (rocznik 2012-2013) to prawdziwa przygoda z dryblingiem, zwodami i pojedynkami po których Twoje dziecko nie będzie miało sobie równych nie tylko na lokalnym podwórku ale również w turniejach z innymi akademiami. Na treningi w każdy poniedziałek i środę o godzinie 17:30 zaprasza Trener Grzegorz.

Grupa ORLIKI (rocznik 2010-2011) to rywalizacja na najwyższym poziomie z klubami i akademiami z całego województwa. Na treningach Twoje dziecko nauczy się kolejnych zwodów, dryblingu i perfekcyjnego wykończenia akcji a w rozmaitych grach treningowych wykorzysta to w inteligentny sposób. Na treningi w każdy wtorek i czwartek o godzinie 16:30 zaprasza Trener Rafał.

Wszystkie treningi odbywają się na boisku „ORLIK” przy ul. Zamkowej.

Sprzęt treningowy jest bezpieczny i dostosowany do wieku dziecka. Trenerzy prowadzący posiadają dyplomy i licencje UEFA.

Szczegółowe informacje na załączonym plakacie lub na stronie www.apolimpialb.sportbm.com

NABÓR TRWA PRZEZ CAŁY ROK !!!

BANER NA STRONĘ NABÓR.jpeg