×
Wyszukaj w serwisie
×

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2020

Jak co roku, w trzeci weekend września, ruszymy posprzątać Polskę. I nie może Ciebie w tym czasie zabraknąć! Tegoroczna Akcja niewątpliwie różnić będzie się od poprzednich edycji z powodu pandemii Covid-19, o wszystkich ograniczeniach z tym związanych będziemy Was informować na bieżąco.  Cel jednak pozostaje ten sam - zadbać o nasz dom - naszą Ziemię. Zapraszamy do kolejnej, wspólnej edukacji i działań dla zachowania i poprawy stanu środowiska. We wrześniu odbędzie się ogólnopolska akcja „Sprzątanie Świata – Polska 2020”.

Serdecznie zachęcamy dzieci, młodzież oraz wszystkich tym, którym zależy na ochronie środowiska do wzięcia udziału w tegorocznej akcji proekologicznej.

W załączeniu znajduje się karta zgłoszenia, która stanowić będzie zgłoszenie Państwa do uczestnictwa w akcji „Sprzątania Świata – Polska 2020”. Proszę o jej wypełnienie i przesłanie do tut. Urzędu Miejskiego (odpowiadając na e-mail: lub osobiście, listownie). Worki i rękawiczki będzie można odebrać w Wydziale Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej i Ochrony Środowiska, Rynek 26, pok. 14.

Po zakończonej akcji proszę o podanie informacji o ilości worków z zebranymi odpadami ze Sprzątania Świata i miejscu ich złożenia (sprawozdanie z przeprowadzonej akcji Sprzątania Świata). Na tej podstawie Gmina zleci wywóz odpadów. Informacje można zgłosić telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Osoba do kontaktu: Kamila Lubczyńska, tel. 77 424 66 39, email:

PDFssp-informator 2020.pdf (5,18MB)
DOCkarta_zgłoszenia_Sprzątanie_Świata_2020.doc (28,00KB)
DOCXformularz-sprawozdania-akcja-2020.docx (17,62KB)