×
Wyszukaj w serwisie
×

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w imieniu własnym oraz władz samorządowych Gminy Lewin Brzeski, składam wszystkim pracownikom oświaty serdeczne życzenia.
Rok szkolny 2020/2021 to szczególny czas, w którym musieliśmy się odnaleźć w nowych warunkach szkolnych tak nietypowych dla nas wszystkich. Wszystko przez nieustępującą pandemię koronawirusa. Dziękujemy wszystkim Dyrektorom szkół, Nauczycielom i Pracownikom niepedagogicznym za to, że pracowali z dużym zaangażowaniem, wykazując się kreatywnością i empatią.
Można z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że każda sfera działalności oświatowej podlega zmianom, które przede wszystkim mają uczynić nasze przedszkola i szkoły bardziej przyjaznymi dla dzieci i uczniów. To właśnie dziecko i uczeń jest podmiotem wszelkich naszych wysiłków związanych z jak najlepszym przygotowaniem ich do przyszłości. Jednak nie możemy zapomnieć również o tym, że nie ma dobrego przedszkola, nie ma dobrej szkoły i szczęśliwego dziecka, bez dobrego nauczyciela, bez dobrego Pana woźnego i dobrej Pani sprzątaczki, nie ma dobrej placówki bez dobrego Dyrektora. To wszyscy Państwo, działając razem, w przemyślany i odpowiedzialny sposób, każdego dnia czynicie szkołę i przedszkole lepszymi i bardziej przyjaznymi dzieciom, to od Państwa zaangażowania, od Waszych pasji, niejednokrotnie od Waszego poświęcenia, zależy i zawsze będzie zależało, jak przygotujecie wychowanków i uczniów do działania i budowania „nowego, lepszego świata”
w ich dorosłym życiu.
Za zaangażowanie i poświęcenie naszej gminnej oświacie, naszym dzieciom i naszej młodzieży serdecznie dziś wszystkim Państwu dziękujemy. Zapewniamy również podejmujemy wszelkie działania, aby edukacja dzieci i młodzieży oraz praca nauczycieli i pracowników niepedagogicznych w gminnych przedszkolach i szkołach przebiegała w optymalnych warunkach.

zyczenia2-1.jpeg