×
Wyszukaj w serwisie
×

Terapia i zajęcia zdalne w Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim do odwołania

Świetlica Terapeutyczna w Lewinie Brzeskim, zgodnie z zaleceniami Wojewody Opolskiego, do odwołania realizuje swoje zadania wyłącznie z wykorzystaniem metod i technik porozumiewania się na odległość, tym samym nie realizujemy zajęć i terapii stacjonarnie.

Zajęcia profilaktyczno - terapeutyczne dla dzieci (w tym wszystkie zajęcia projektowe) oraz terapia logopedyczna i psychologiczna dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym obywać się będą w formie zdalnej według trybu ustalonego indywidualnie z każdym z rodziców dzieci.

Ponownie zapraszamy do e-Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim. Prosimy śledzić Facebooka naszej placówki. Dla dzieci i rodziców będziemy przygotowywać atrakcyjne warsztaty plastyczno - manualne, terapeutyczne i psychologiczne. Wystarczy wpisać w przeglądarkę internetową: Facebook Świetlica Terapeutyczna w Lewinie Brzeskim, żeby móc się z nami spotykać. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci, także te które na co dzień do nas nie uczęszczają oraz rodziców i inne zainteresowane osoby.

Psycholog świetlicy udziela pomocy i wsparcia psychologicznego dla wszystkich zainteresowanych osób (dzieci, rodziców i dorosłych) pod numerem telefonu kom.731 284 089, od poniedziałku do piątku w godz. od 12.00 do 15.00.

 

We wszelkich sprawach prosimy do nas pisać . Można dzwonić pod numerem telefonu 77 4 128 972, od poniedziałku do piątku w godz. od 12.00 do 14.00.

Zapraszam

 Renata Pietruńko, dyrektor Świetlicy