×
Wyszukaj w serwisie
×

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W LEWIŃSKIEJ PODSTAWÓWCE

niepodległość.jpeg

Wiemy, jak ważnym dniem dla wszystkich Polaków jest 11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości. Niestety, w obecnym roku szkolnym nie mogliśmy wspólnie świętować tego wydarzenia.

Aby jednak nadal krzewić i zaszczepiać szacunek dla ojczyzny i naszych tradycji oraz kształcić patriotyczne postawy tak, by zawsze słowa „Polak” i „Ojczyzna”  były wypowiadane z najgłębszą dumą, udostępniliśmy na stronie internetowej szkoły dla naszych uczniów, szczególnie tych młodszych (choć starsi na pewno znaleźli też coś dla siebie) interaktywną aplikację przygotowaną na tę okoliczność. W prezentacji uczniowie znaleźli nie tylko najważniejsze informacje o Polsce, ale aktywnie mogli sprawdzić swoją wiedzę. Znalazł się tam także mini koncert pieśni patriotycznych, który mamy nadzieję, zachęcił również rodziców do wspólnego, rodzinnego świętowania.

https://view.genial.ly/5fa6d8adcb9a580cfa4a64d5/presentation-polska-11-listopad-mihulka

Żeby przejść do aplikacji należy kliknąć w powyższy link lub skopiować go do przeglądarki internetowej. W prawym górnym rogu pojawia się „rączka” -po jej kliknięciu wiemy, które elementy są interaktywne.

A.Mihułka