×
Wyszukaj w serwisie
×

Otwarcie lodowiska w Lewinie Brzeskim od 12 lutego 2021r.

Burmistrz Lewina Brzeskiego informuje o ogłoszeniu przez Premiera RP kolejnego etapu luzowania obostrzeń. W Dzienniku Ustaw opublikowano w czwartek, 11 lutego 2021 r., rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Wprowadzone nowe zasady bezpieczeństwa będą obowiązywać warunkowo przez dwa tygodnie – od 12 do 26 lutego br. W wyniku podjętych decyzji od 12 lutego m.in. będzie możliwa aktywność sportowa na terenach otwartych. Oznacza to zatem otwarcie lodowiska znajdującego się na Rynku w Lewinie Brzeskim.

Od dnia 12 lutego 2021r. obowiązywać będą następujące godziny otwarcia lodowiska:

  • w dni powszednie od godz. 16.00 do godz. 21.00,
  • w soboty, niedziele i święta od godz. 10.00 do godz. 20.00.

Na miejscu udostępniona jest także szatnia oraz wypożyczalnia łyżew. Wstęp na lodowisko oraz wypożyczenie łyżew są bezpłatne.

Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprasza Mieszkańców Gminy do korzystania z oferowanej formy spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu, przypominając jednocześnie o nadal obowiązującym reżimie sanitarnym i konieczności stosowania określonych zasad bezpieczeństwa.  

Regulamin oraz zasady korzystania z lodowiska pozostają bez zmian.

DOCRegulamin lodowiska.doc

DOCXZasady korzystania z lodowiska w związku z zagrożeniem COVID-19.docx
 

Więcej informacji o wprowadzanych przez rząd zmianach znajdują się na stronie: https://www.gov.pl/web/koronawirus/nowe-zasady-od-12-lutego