×
Wyszukaj w serwisie
×

Obostrzenia przedłużone do 25 kwietnia 2021r.

Rozporządzenie przedłużające do 25 kwietnia 2021 r. obowiązujące ograniczenia z uwagi na sytuację epidemiczną, zostało w czwartek opublikowane w Dzienniku Ustaw. Wyjątkiem są ograniczenia dotyczące prowadzenia usług hotelarskich, które będą obowiązywać do 3 maja 2021r.

PDFRozporządzenie RM z dn. 15.04.2021r. zmieniające rozporządzenie ws. ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.pdf

Rozporządzenie wprowadza możliwość prowadzenia działalności związanej ze sportem, rozrywkowej i rekreacyjnej polegającej na organizacji współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych i wydarzenia sportowego dzieci i młodzieży uczestniczącej we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy.

Umożliwia też korzystanie z obiektów sportowych na otwartym powietrzu z limitem 25 osób.

Od 19 kwietnia 2021r. zostaje również przywrócona m.in. stacjonarna działalność przedszkoli, innych form wychowania przedszkolnego i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

PDFRozporządzenie MEiN z dn. 15.04.2021r. zmieniające rozporządzenie ws. czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.pdf

Pozostałe zasady bezpieczeństwa pozostają bez zmian.