×
Wyszukaj w serwisie
×

Dzień Dziecka w Świetlicy Terapeutycznej

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim, 31 maja 2021 roku odbyła się impreza dla dzieci w wieku szkolnym z naszej gminy.

Pogoda dopisała i mimo ostatnich deszczowych dni, nad naszymi głowami zaświeciło piękne słońce. Dzięki temu mogliśmy bawić się na świeżym powietrzu. Dzieci wzięły udział w grach i zabawach integracyjnych, loterii fantowej oraz w specjalnej sesji fotograficznej. Zdjęcia z sesji trafią niebawem do każdego uczestnika imprezy. Można było również skorzystać ze stoiska  do malowania twarzy , czy też zrobić sobie bajecznie kolorową biżuterię.

Na wszystkich twarzach zagościł uśmiech, zwłaszcza kiedy odwiedził nas Zastępca Burmistrza Lewina Brzeskiego, Pan Dariusz Struski, ze wspaniałą niespodzianką. Dla każdego dziecka, bawiącego się z nami,  przyniósł paczkę pełną łakoci, czyli tego, co dzieci lubią najbardziej. Przy okazji pobawił się razem z nami kreatywną chustą Klanza, bo przecież ruch to zdrowie.

Wizyta ta związana jest z kontynuacją przez Gminę Lewin Brzeski współpracy z Kulczyk Foundation w ramach programu „Żółty Talerz”, wspierającego system żywienia dzieci.

Dziękujemy dzieciom za wspaniałą zabawę, wolontariuszom klas siódmych i ósmych za pomoc w organizacji imprezy oraz Burmistrzowi Lewina Brzeskiego Panu Arturowi Kotarze, za współpracę i przekazanie w jej ramach cudownych paczek dla naszych dzieci.

Bronisława Nazarko

Poniżej zamieszczamy galerię zdjęć z imprezy, pokazujących uczestników Dnia Dziecka w Świetlicy Terapeutycznej