×
Wyszukaj w serwisie
×

Świetlicowi Obserwatorzy Przyrody 2021

Jak co roku Świetlica Terapeutyczna w Lewinie Brzeskim przygotowuje zajęcia wakacyjne dla dzieci w wieku szkolnym i młodzieży z terenu całej gminy (tzn. obwodów szkolnych Lewin Brzeski, Łosiów i Skorogoszcz). Organizujemy trzy tygodniowe turnusy: od 28 czerwca do 2 lipca 2021r., od 5 do 9 lipca 2021r. oraz od 12 do 16 lipca 2021r. (grupa zamknięta projektowa). Dziecko może uczestniczyć tylko w jednym tygodniowym turnusie. Łącznie z wakacji w Świetlicy skorzysta osiemdziesiąt osób (dzieci i młodzież).

Tegoroczne zajęcia wakacyjne organizowane są pod hasłem „Świetlicowi obserwatorzy przyrody”. Dzieci spędzą ten czas obserwując przyrodę i poznając zwierzęta, aktywnie i twórczo podczas zajęć plastycznych. Zaplanowane są również cztery wycieczki edukacyjno-rekreacyjne:

  • całodniowa wycieczka na Twierdzę Srebrna Góra z atrakcyjnym programem dla odważnych „Wyprawa Kadeta”;
  • całodniowa wycieczka do ZOO i Afrykarium we Wrocławiu;
  • piesza wycieczka w okolice Lewina połączona z grą terenową pn. „Świetlicowi Obserwatorzy Przyrody” i ogniskiem;
  • wyjazd do kina Helios w Opolu.

To tylko część atrakcji, które czekają na dzieci w czasie wakacji ze Świetlicą.

Zajęcia wakacyjne prowadzi wykwalifikowana kadra Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci.

Koszt ponoszony przez rodziców to 90 zł (koszt biletów wstępu w czasie wycieczek). Pozostałe wydatki są finansowane przez Gminę Lewin Brzeski (m.in. koszt transportu, materiałów plastycznych, środków chemicznych i dezynfekcyjnych).

ZAPISY DZIECI: w dniu 14 czerwca 2021r., tylko telefonicznie 77 412 89 72 od godz. 10.00 do 17.00,  trwają do wyczerpania miejsc.

W załączeniu plan: na pierwszy, drugi i trzeci turnus.

Trzeci turnus jest przewidziany tylko dla dzieci, które uczestniczą od września 2020r. w zajęciach projektowych w Świetlicy Terapeutycznej.

Natomiast pierwszy i drugi turnus dla wszystkich zainteresowanych dzieci z terenu Miasta i Gminy Lewin Brzeski.

DOCpółkolonie 2021 turnus 1.doc (47,00KB)

DOCpółkolonie 2021 turnus 2.doc (47,50KB)

DOCpółkolonie 2021 turnus 3 projekt opis.doc (239,50KB)

Serdecznie zapraszam!

Renata Pietruńko, dyrektor Świetlicy