×
Wyszukaj w serwisie
×

800 tysięcy złoty dla Gminy Lewin Brzeski

Burmistrz Lewina Brzeskiego z dumą informuje o przyznaniu Gminie Lewin Brzeski dofinansowania na kwotę 800 tysięcy złoty w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. To kolejna dotacja udzielona naszej gminie. Tym razem środki przeznaczone zostaną na rozbudowę i modernizację jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Łosiowie.

Blisko 14 milionów złoty trafiło do opolskich gmin, na których terenie funkcjonowały państwowe gospodarstwa rolne (PGR-y). Wartym podkreślenia jest fakt, iż Gmina Lewin Brzeski znalazła się wśród pięciu gmin, które otrzymały największą kwotę dofinansowania. To bardzo cieszy.

Burmistrz Pan Artur Kotara wyraził przekonanie, iż przyznane środki z pewnością przyczynią się do usprawnienia pracy strażaków ochotników z Łosiowa, co docelowo przysłuży się wszystkim mieszkańcom naszej gminy.