×
Wyszukaj w serwisie
×

Pomóż zdobyć Nagrodę Publiczności

Z przyjemnością informujemy, że innowacyjny projekt dotyczący edukacji matematycznej "eZ matma! (eZ=easy)", który jest adresowany do uczniów klas 7 - 8 naszej szkoły otrzymał dofinansowanie w VIII edycji konkursu grantowego Programu mPotęga. Projekt będzie realizowany od września do grudnia br. w Publicznej Szkole Podstawowej w Lewinie Brzeskim.

Ponadto nasz projekt, jako jeden z najwyżej ocenionych przez Kapitułę Konkursu, ma szansę zdobyć w głosowaniu internetowym Nagrodę Publiczności w postaci dodatkowych 5 tys. zł na dowolny cel związany z edukacją matematyczną. W głosowaniu weźmie udział 30 najlepiej ocenionych przez Kapitułę projektów – 15 adresowanych do uczniów klas 4-6 szkół podstawowych oraz 15 adresowanych do uczniów klas 7-8 szkół podstawowych.

Bardzo liczymy na Państwa głosy każdego dnia, koniec głosowania przypada 4 lipca 2021r.

Można oddać po jednym głosie na projekt w każdej z dwóch kategorii raz na 24 godziny. By zagłosować, należy się zalogować przy użyciu adresu e-mail (przed pierwszym głosowaniem trzeba się zarejestrować podając swój email i ustalając hasło). Po wybraniu projektów na dole strony klikamy "Wyślij".

Trzymamy kciuki mocno zaciśnięte i prosimy o codzienne głosowanie!

Anna Dobrowolska-Urbanek
Iwona Kasprzak

Tu głosujemy: https://mpotega.pl/glosowanie/

eZmatma.png