×
Wyszukaj w serwisie
×

Mobilny punkt do samospisu

Szanowni Państwo - Mieszkańcy Gminy Lewin Brzeski!

Gminny Komisarz Spisowy Pan Artur Kotara informuje - szczególnie te osoby, które nie mają dostępu do komputera lub Internetu - iż w najbliższą niedziele tj. 22 sierpnia 2021r. w godzinach 8:00 – 14:00 na placu kościelnym przy Al. Wojska Polskiego 5 w Lewinie Brzeskim możliwe będzie dokonanie samospisu na specjalnie przygotowanym stanowisku z komputerem i przy pomocy przeszkolonego pracownika naszego Urzędu. Do sporządzenia samospisu konieczne jest posiadanie własnego numeru PESEL (dowód osobisty). Istnieje również możliwość jednoczesnego spisania pozostałych członków rodziny wspólnie zamieszkujących pod jednym adresem.

Gminny Komisarz Spisowy przypomina, że w Urzędzie Miejskim w Lewinie Brzeskim (Rynek 26, pokój nr 19) nadal funkcjonuje specjalnie przygotowane stanowisko z komputerem, gdzie można dokonać samospisu z pomocą przeszkolonego pracownika naszego Urzędu.

Kolejną wygodną i bezpieczną opcją jest spis przez telefon. Wystarczy zadzwonić na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99. Infolinia działa od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 18.00.

Samospis można zrealizować również samodzielnie, poprzez stronę internetową spis.gov.pl.

W przypadku gdy nie spiszemy się samodzielnie, zadzwoni do nas rachmistrz z numeru 22 828 88 88 lub 22 279 99 99.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących spisu należy kontaktować się z Gminnym Biurem Spisowym:

  • tel. 774246650
  • e-mail: lb@lewin-brzeski.pl

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://spis.gov.pl/.

Narzędzia oraz procedury w zakresie bezpieczeństwa stosowane przez statystykę publiczną gwarantują pełną ochronę gromadzonych informacji. Wszystkie dane zebrane od respondentów są objęte tajemnicą statystyczną - będą zatem należycie i starannie zabezpieczone.

Serdecznie zachęcam Państwa do podjęcia aktywności obywatelskiej i wywiązania się z obowiązku spisowego.

Z wyrazami szacunku,

Artur Kotara

Gminny Komisarz Spisowy