×
Wyszukaj w serwisie
×

Spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej jest świętem wszystkich pracowników oświaty. Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprosił do Urzędu Miejskiego przedstawicieli gminnych placówek oświatowych, aby podziękować im za ich pracę, trud, zaangażowanie w przekazywaniu wiedzy i kształtowaniu postaw młodego pokolenia, podkreślając jednocześnie, iż praca nauczyciela nie jest łatwym zadaniem, a odpowiedzialność za przyszłość młodych ludzi jest ogromna. Burmistrz wyraził słowa uznania również pracownikom nie będącym pedagogami, bo to również ich święto.

W tym szczególnym dniu Pan Artur Kotara złożył życzenia radości i satysfakcji z wykonywanej pracy, dumy z wychowanków, cierpliwości oraz wszelkiej pomyślności zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.  

DSC_0633.jpegOd lewej:Dyrektor PSP w Lewinie Brzeskim, Dyrektor PSP w Skorogoszczy, Dyrektor Przedszkola w Przeczy, Zastępca burmistrza, Dyrektor Świetlicy Terapeutycznej, Kierownik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych, Burmistrz Lewina Brzeskiego, Dyrektor Przedszkola nr 1 w Lewinie Brzeskim, Dyrektor Biura Obsługi Wspólnej, nauczyciel PSP w Łosiowie, Dyrektor Przedszkola w Skorogoszczy, Dyrektor Przedszkola nr 2 w Lewinie Brzeskim, Dyrektor PSP w Łosiowie