×
Wyszukaj w serwisie
×

Webinarium "Jak uchronić dziecko przed przemocą seksualną"

W dniu 25 października 2021r. w godz. 10:00-12:00 w ramach Opolskiego Forum Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży zorganizowane zostanie webinarium pt.: "Jak uchronić dziecko przed przemocą seksualną?", które poprowadzi psycholog dziecięcy, pedagog-terapeuta Iwona Cyris.

Webinarium rozpocznie się częścią wykładową, bez używania kamer i mikrofonów uczestników (będą wyłączone przez organizatora). W późniejszej części dyskusyjnej przydatne będą kamery internetowe oraz mikrofony.
Informujemy, że nie ma potrzeby zgłaszania udziału w webinarium. Aby uczestniczyć w webinarium należy wejść na niżej podany link. Link będzie aktywny 10 minut przed godziną rozpoczęcia webinarium oraz w trakcie jego trwania.
Poniżej link, który pozwoli Państwu na udział w webinarium:
Join Zoom Meeting
https://opolskie-pl.zoom.us/j/83839823579?pwd=MnN1VS9aUTdtVUhoREJ6MVJaY0VtUT09
Meeting ID: 838 3982 3579
Passcode: 132312

Osoby zainteresowane otrzymaniem e-mailowego potwierdzenia udziału w webinarium proszone są o zalogowanie się na webinarium swoim imieniem i nazwiskiem oraz o przesłanie na adres j.ruszczewski@opolskie.pl informacji z imieniem i nazwiskiem, pod którym nastąpiło zalogowanie się podczas webinarium. Po pozytywnym zweryfikowaniu otrzymanej informacji przesłane zostanie potwierdzenie udziału zwrotnym e-mailem.
Do używania aplikacji Zoom potrzebny jest komputer z mikrofonem oraz głośnikami lub smartfon, stabilne połączenie z internetem oraz kamerka (jeżeli ktoś z Państwa nie posiada kamerki, to będziemy Państwa tylko słyszeć).

Materiały związane z webinariami organizowanymi przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego i dotyczącymi profilaktyki
i rozwiązywania problemów uzależnień oraz problematyki zdrowia psychicznego dostępne są pod linkiem: https://dysk.opolskie.pl/index.php/s/vexHM6PosHfnJGe
Ponadto inne materiały dotyczące profilaktyki i rozwiązywania problemów uzależnień oraz ochrony zdrowia psychicznego – znajdują się pod
linkami:
https://bip.opolskie.pl/2016/05/profilaktyka-i-rozwiazywanie-problemow-uzaleznien/
https://bip.opolskie.pl/2016/05/ochrona-zdrowia-psychicznego/
https://dysk.opolskie.pl/index.php/s/0FjKkfBwEkRoXtS