×
Wyszukaj w serwisie
×

Ogłoszenie o naborze wniosków w ramach "Czystego Powietrza"

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu ogłasza rozpoczęcie od 25 stycznia 2022r. naboru wniosków o dofinansowanie w formie dotacji dla Beneficjentów uprawnionych do najwyższego poziomu dofinansowania w ramach CZĘŚCI 3 PROGRAMU PRIORYTETOWEGO „CZYSTE POWIETRZE”, a także zmianę PROGRAMU PRIORYTETOWEGO „CZYSTE POWIETRZE” w zakresie CZĘŚCI 1 i CZĘŚCI 2. 

W ramach Części 3 programu istnieje możliwość finansowania przedsięwzięć rozpoczętych nie wcześniej niż 6 miesięcy przed datą złożenia wniosku o dofinansowanie. Część 3 programu umożliwia także dofinansowanie w formie dotacji przedsięwzięć zakończonych pod warunkiem, że nie zostały rozpoczęte wcześniej niż 6 miesięcy przed datą złożenia wniosku o dofinansowanie oraz nie wcześniej niż 6 miesięcy przed datą rozpoczęcia niniejszego naboru.

Dla kogo dofinansowanie w Części 3 programu? Gdzie składać wnioski? Co obejmują zmiany Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”? Na te i inne pytania znajdziecie Państwo odpowiedź na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu: https://www.wfosigw.opole.pl/aktualnosci/ogloszenie-o-naborze-wnioskow-dla-beneficjentow-uprawnionych-do-najwyzszego-poziomu-dofinansowania