×
Wyszukaj w serwisie
×

Gminna piłka nożna

W dniu wczorajszym w gabinecie Burmistrza Lewina Brzeskiego spotkali się przedstawiciele klubów sportowych z Łosiowa, Lewina Brzeskiego, Golczowic i Przeczy zrzeszonych w Gminnych Zrzeszeniach Ludowych Zespołów Sportowych. Spotkanie dotyczyło kilku kluczowych aspektów dla sprawnego ich funkcjonowania w zbliżających się rozgrywkach wiosennych w lidze okręgowej, klasie B oraz drużynach młodzieżowych (orliki, młodziki, trampkarze i juniorzy) oraz wypracowania ogólnych zasad współpracy pomiędzy gminnymi klubami sportowymi w ramach piłki nożnej.

Panowie: Grzegorz Krzyżanowski, Rafał Tomaszewski, Artur Tomaszewski, Adam Dziasek, Błażej Artymowicz, Adrian Janeczek, Jacek Kieroński, Bartłomiej Niemiec, Radosław Kochler tworzą nowy Zarząd Klubu Sportowego „Olimpia” w Lewinie Brzeskim, który uprawomocni się na Walnym Zgromadzeniu w najbliższą środę, tj. 2 lutego 2022r. o godzinie 18:00, wówczas poznamy też Prezesa Klubu.

Jako że przyszłość gminnej piłki nożnej to przede wszystkim ludzie, Zarząd „Olimpii” zaprasza do kontaktu wszystkich chętnych, którzy chcieliby zasilić i reprezentować barwy klubowe „Olimpii” w rozgrywkach ligowych drużyn seniorskich.

Osobami do kontaktu są panowie: Rafał Tomaszewski 501659769, Adam Dziasek 728752715, Grzegorz Krzyżanowski 506120270.

piłka nożna.jpegSpotkanie przedstawicieli Gminnego Zrzeszenia LZS w ramach piłki nożnej