×
Wyszukaj w serwisie
×

Dotacje z POWEREM

Lokalny Punkt Informacyjny w Nysie zaprasza na webinarium „Dotacje z POWEREM – wsparcie na otwarcie działalności gospodarczej dla osób poniżej 30 roku życia”, które odbędzie się 3 marca 2022 r. o godz. 10:00.

Zaproszenie skierowane jest do osób zamieszkujących województwo opolskie, a które nie ukończyły 30 rok życia, zamierzających założyć działalność gospodarczą, pozostające bez pracy (osoby bierne zawodowo lub bezrobotne niezarejestrowane w urzędzie pracy). Podczas webinarium będzie można uzyskać informacje na temat możliwości wsparcia na otwarcie własnej działalności gospodarczej. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (do 2 marca do 14:00) i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora. Link do platformy, na której odbędzie się wydarzenie, zostanie wysłany w osobnej wiadomości w dniu wydarzenia.

Webinarium moderowane będzie przez pracowników Lokalnego Punktu Informacyjnego w Nysie. Informacje na temat wsparcia przedstawi specjalista z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Opolu.